هم میهنان ،کودتا آغاز شده است ، برای ضد کودتا به پا خیزیم

گزارش

سلام منصورجان
چند خبر داغ و محرمانه امروز به دستم رسیده که فکر کردم خوب است اطلاع داشته باشی:
١- تمام نیروهای سپاه آماده باش ١٠٠ درصدی هستند. یعنی به پادگان ها فراخوانده شده اند و تمام مرخصی ها هم لغو شده است.
٢- علی لاریجانی دیروز به دیدارآقای خامنه ای رفته و التماس کرده که جلوی سپاه را بگیرد که تقلب نکند. آقای خامنه ای قولی به او نداده است.
٣- وزارت اطلاعات گزارش مفصلی به آقای خامنه ای داده که در صورتی که رئیسی از صندوق بیرون بیاید، مملکت را نمی توان کنترل کرد. ایشان به این گزارش هم تاکنون جوابی نداده است.
۴- منبع موثق و سطح بالایی از درون سپاه خبر داده که طرح قبلی برای دومرحله ای کردن منتفی شده و درهمین مرحله اول رئیسی را برنده اعلام می کنند.
در سطح علنی این اتفاقات افتاده است:
١- در خبرگزاری فارس و رسانه های سپاه و اصولگرایان شروع کرده اند به تبلیغ که رئیسی همین دور اول برنده می شود.
٢- روحانی در صحبت هایش در اردبیل و در مشهد، علیه سپاه و بسیج و صدا وسیما و قوه قضاییه( یعنی چهارنهاد زیر نظر رهبری) بسیارتند و حتی تهدیدآمیز صحبت کرد.
٣- طرفداران رئیسی که توسط سپاه سازماندهی می شوند، در شهرهای کوچک و حاشیه شهرهای بزرگ، توانسته اند موجی از مردم به راه بیاندازند و وعده پرداخت ١۵٠ هزارتومان یارانه به هر نفر درماه( به جای ۴۵هزارتومان فعلی) برای بسیج طبقات فقیر و پایین موثر بوده است. برعکس روحانی که نتوانسته موج بزرگی در میان طرفدارانش روی زمین ایجادکند و سروصداها فقط درفضای مجازی است.
۵- پاره ای نشریات دسته دوم سپاهی ها نوشته اند که توطئه ترور یکی از کاندیداهارا( منظورشان رئیسی است) به رهبری داده اند و او دستور آماده باش سپاه را داده است. داستان دروغی که می تواند زمینه ساز دستگیری های بعدی باشد.
اگر آقای خامنه ای محکم بایستد، ممکن است جلوی سپاه را بتواند بگیرد، در غیر این صورت در ۴٨ ساعت آینده ایران آبستن حادثه است.
مراقب باش.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
نان در شهرهای آذربایجان غربی و شرقی بویژه شهرهای تبریز و ارومیه کمیاب شد.

نان در شهرهای آذربایجان غربی و شرقی بویژه شهرهای تبریز و ارومیه کمیاب شد. ◾️ سه شنبه ۱۵ مهرماه ، نانوایی‌ها نان را با قیمت بالا به مصرف کننده عرضه می کنند. صف های طولانی برای خرید نان شکل گرفته و ساعت کار نانوایی‌ها محدو شده است. مردم از قحطی …

گزارش
ارومیه؛ صدور حکم قطع چهار انگشت دست راست برای یک مرد زندانی

  🔸بنا به اطلاع شبکه حقوق بشر کردستان، یک مرد زندانی به نام آرش علی‌اکبری از سوی شعبه دوم دادگاه کیفری یک دادگاه ارومیه به اتهام «سرقت» به قطع چهار انگشت دست راست محکوم شده است. 🔸طبق دادنامه‌ای که به روئیت شبکه حقوق بشر کردستان رسیده است آرش علی‌اکبری فرزند …

گزارش
جانباختن یک کولبر با شلیک مستقیم نیروهای هنگ مرزی بانه

  ◾️ شنبه ۱۲ مهرماه ، مطابق خبری که به کولبر نیوز رسیده است، نیروهای هنگ مرزی رژیم در بانه بسوی دسته ای از کولبران تیراندازی کردند. براثر این حمله کولبری با هویت « هیوا زارعی» اهل سردشت جان باخت. باوجود اعتراضات گسترده اما قتل و کشتار کولبران توسط نیروهای …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: