هم میهنان ،کودتا آغاز شده است ، برای ضد کودتا به پا خیزیم

گزارش

سلام منصورجان
چند خبر داغ و محرمانه امروز به دستم رسيده كه فكر كردم خوب است اطلاع داشته باشي:
١- تمام نيروهاي سپاه آماده باش ١٠٠ درصدي هستند. يعني به پادگان ها فراخوانده شده اند و تمام مرخصي ها هم لغو شده است.
٢- علي لاريجاني ديروز به ديدارآقاي خامنه اي رفته و التماس كرده كه جلوي سپاه را بگيرد كه تقلب نكند. آقاي خامنه اي قولي به او نداده است.
٣- وزارت اطلاعات گزارش مفصلي به آقاي خامنه اي داده كه در صورتي كه رئيسي از صندوق بيرون بيايد، مملكت را نمي توان كنترل كرد. ايشان به اين گزارش هم تاكنون جوابي نداده است.
٤- منبع موثق و سطح بالايي از درون سپاه خبر داده كه طرح قبلي براي دومرحله اي كردن منتفي شده و درهمين مرحله اول رئيسي را برنده اعلام مي كنند.
در سطح علني اين اتفاقات افتاده است:
١- در خبرگزاري فارس و رسانه هاي سپاه و اصولگرايان شروع كرده اند به تبليغ كه رئيسي همين دور اول برنده مي شود.
٢- روحاني در صحبت هايش در اردبيل و در مشهد، عليه سپاه و بسيج و صدا وسيما و قوه قضاييه( يعني چهارنهاد زير نظر رهبري) بسيارتند و حتي تهديدآميز صحبت كرد.
٣- طرفداران رئيسي كه توسط سپاه سازماندهي مي شوند، در شهرهاي كوچك و حاشيه شهرهاي بزرگ، توانسته اند موجي از مردم به راه بياندازند و وعده پرداخت ١٥٠ هزارتومان يارانه به هر نفر درماه( به جاي ٤٥هزارتومان فعلي) براي بسيج طبقات فقير و پايين موثر بوده است. برعكس روحاني كه نتوانسته موج بزرگي در ميان طرفدارانش روي زمين ايجادكند و سروصداها فقط درفضاي مجازي است.
٥- پاره اي نشريات دسته دوم سپاهي ها نوشته اند كه توطئه ترور يكي از كانديداهارا( منظورشان رئيسي است) به رهبري داده اند و او دستور آماده باش سپاه را داده است. داستان دروغي كه مي تواند زمينه ساز دستگيري هاي بعدي باشد.
اگر آقاي خامنه اي محكم بايستد، ممكن است جلوي سپاه را بتواند بگيرد، در غير اين صورت در ٤٨ ساعت آينده ايران آبستن حادثه است.
مراقب باش.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
مرگ و مصدومیت دو نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه حین کار

  امروز چهارشنبه ششم بهمن‌ماه دو نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه حین تعمیر دستگاه “پن” لای پروانه‌های میکسر گیر کرده و یکی از کارگران به نام جمال سعدی در دم جانباخت و کارگر دیگر به نام کریم توکل دچار جراحات شدید شده و به بیمارستان منتقل گردید. تصویر متعلق …

گزارش
برگزاری جلسه محاکمه محمود صالحی و عثمان اسماعیلی

برگزاری جلسه محاکمه محمود صالحی و عثمان اسماعیلی 🔹طی ابلاغیه‌ای که در تاریخ 1400/09/16 برای عثمان اسماعیلی و محمود صالحی ارسال شد، جلسه دادگاهی بعد از یک ماه و نیم امروز مورخ 1400/11/06در شعبه سوم بازپرسی شهرستان سقز به اتهام “تبلیغ علیه نظام” برگزار شد. قابل ذکر است که بعد …

گزارش
فضای امنیتی شهر سراوان درپی کشته شدن رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با افراد مسلح

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با افراد مسلح در این شهرستان کشته شد. به گزارش کمپین فعالین بلوچ، شب گذشته ۴ بهمن ماه ۱۴۰۰، در درگیری افراد مسلح با نیروهای نظامی در شهرستان سیب و سوران، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر این …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: