هیاهوهای دیگری بر پا خواهند کرد.گیر افتاده اند

یادتان هست چند روز پیش نوشیتیم که بزودی حکومتی ها یک هیاهوی جدید بر پا می کنند که تا عمق فساد حکومت وکثافتکاری زهرا وصادق لاریجانی را بپوشانند وافکار عمومی را به سویی دیگر منحرف کنند. در چند روز گذشته دیدی که چه هیاهوی الکی برای حصر دروغین خاتمی بر پا کردند. بعد هم حسن روحانی شد مبلغ و مدافع سپاه پاسداران و خلیج فارس هم الکی شد تیتر ، در مقابل ان همه حرف حسابی در باره تروریسم وسرکوب جنش سبز که از ان به عنوان انقلاب سبز مردم ایران یاد گردید. این هم اخرین خمینی کار سپاه است که جلوی تحقیق بیشتر در باره جاسوسی زهرا لاریجانی را میگیرد . پرونده را با کمک خامنه ای و روحانی به یک موضوع چانه زنی داخل حکومت تبدیل می کنند. حسن روحانی روی پرونده صادق لاریجانی نمی رود. به جایش سپاهی ها هم حسین فریدون ،برادر حسن اقای روحانی را رها می کنند. حسن اقا برای انکه سپاهی ها روی پرونده حقوق های کهکشانی همکارانش وفساد های خودش نروند با سپاهی ها کنار می اید واز انها در چند روز گذشته تعریف می کند. بعد برای خر کردن دنباله روانشان بازی توطعه سپاه وکودتا را درست می کنند. حالا هم روی محدودیت های دروغین خاتمی . مثل انکه وقتی خاتمی محدود نبود چه تاجی به سر ما کارگرها ومحرومین وحاشیه نشین شده ها زد. در قسمت دوم توجه کنیم به بازی موش وگربه سپاه و روحانی و صادق لاریجانی و جاسوسی و اوردن کلاهک هسته ای از هند و جلو گیری همه حکومت از اگاه شدن به پرونده جاسوسی خاندان لایجانی که از زمان ژنرال آیرونسایدپدرشا ن ،میرزا هاشم املی لاریجانی به این شغل خطیر اشتغال داشته است. روز گذشته مدیران شرافت‌مند «آمدنیوز» را «اراذل و اوباش فتنه‌!! ۸۸» خواندید، اخبار جاسوسی دخترتان برای انگلستان را «شایعه» نامیدید و گفتید پاسخ‌گو نیستید. توجه شما را به مطالب ذیل جلب می‌کنیم:

۱- آیا تصور شما این است که در حفاظت اطلاعات قوه قضائیه جاسوس وجود ندارد؟ اگر پاسخ مثبت است که هست، چرا آقای «ابوالفضل ضیایی» رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان تهران مورد دشمنی «اسماعیل خطیب» قرار گرفت؟ مگر نه این‌که او جاسوسی حفا قوه را به مسئولین ارشد قوه قضائیه می‌کرد؟ مگر نه این‌که «همسرِ» آن قاضی به زندان افتاده توسط «اسماعیل خطیب» (نام محفوظ) قصد داشت با ابوالفضل ضیایی قرار ملاقات خارج از سازمان بگذارد و رئیس دفتر «خطیب» به «ضیایی» اطلاع داد که سر قرار حاضر نشود، چون «تیم معاونت کاشف» قصد دارد او را بازداشت کند؟ آن رئیس دفتر اکنون در کدام قطعه بهشت زهرا آرمیده است؟ آیا نام این عمل جاسوسی نیست؟ مگر جاسوسی فقط برای بیگانگان است؟

۲- چرا «ابوالفضل ضیایی» با انگ جاسوسی به دادسرای انتظامی قضات منتقل شد؟ چرا «اسماعیلی»، رئیس کل دادگستری استان، از «ضیایی» حمایت نکرد تا «خطیب» او را به راحتی برکنار کند؟ مگر «ضیایی» از «اسماعیل خطیب» برای «شما»، «محسنی اژه‌ای» و «خلفی» جاسوسی نمی‌کرد؟ آیا در بدنه‌ی حفاظت اطلاعات قوه قضائیه جاسوس وجود ندارد؟

۳- «تبریزیان» که پس از «ضیایی» به ریاست حفاقوه دادگستری استان منصوب شد، چه فسادهایی را به دستور «شما» و «خطیب» انجام داد؟ کدام پرونده‌‌ها را برای مدیران دلسوز کشور به دستور شما درست کرد؟

۴- چرا «خطیب» رئیس حفا قوه دو شب جمعه‌ی متوالی در حالی که قصد زیارت مقبره‌ی همسرش در قم را داشت، در اتوبان تهران – قم به طرز مرگ‌بار تصادف کرد؟ مگر شما از برپایی «ت.م» بر روی «زهرا خاتون» عصبانی نشدید و وقتی دیدید مراودات «زهرا خاتون» با عوامل سرویس‌های خارجی، در دست اوست، قصد جان او را توسط تیم حفاظت خود کردید تا این پرونده فوق سری مخفی بماند؟
۵- آقا صادق گل! ما از پرونده‌ی دادگاه ویژه روحانیت شما پیش از تصدی مقام ریاست قوه و ارتباط عاشقانه‌تان با «آن خانم» (نام محفوظ) مطلعیم. آیا تمایل دارید اطلاعات جزئی این پرونده را هم برای مردم منتشر کنیم؟ حتما می‌دانید که «اژه‌ای» پس از ریاست شما بر قوه، این پرونده را از سیستم آن دادگاه خارج و در کیف خود نگه داشته؟ حتما می‌دانید که هرگاه مطابق امیال او عمل نکنید، گوشه‌ی این پرونده را به شما نشان می‌دهد؟
۶- آقا صادق! ما از رگ گردن به شما نزدیک‌تریم! اگر پرونده جاسوسی دخترتان برای انگلستان «شایعه» است، چرا اکنون یک سمتِ بدنِ شما اکنون لمس شده؟ چرا «خلفی» رئیس دفتر شما، تمامی ملاقات‌های دو هفته آینده را به خاطر «خوش نبودن حال شما» لغو کرده؟ اما به واقع در پشت پرده «ساحفاسا» این دستور را به «خلفی» داده و کسالت شما بهانه است. آیا غیر از این است که «حصاری» عضو هیئت سه نفره ماده ۴۷۷ قوه قضائیه، برای اعاده دادرسی مردم بی‌پناه و مظلوم، «دو میلیارد تومان» و «سه میلیارد تومان» را از مردم دریافت کرد تا دستور شما برای پرونده‌های خاص را اخذ کند؟ آن پول‌ها که با واسطه «حصاری» دریافت کردید کجاست؟ چرا به مردم نمی‌گویید «گادفادر» یا همان «اکبر طبری» اکنون در کجاست ؟

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.