واهمه حکومت از خیزش مردمی تشکیل ۱۴۴ گردان سایبری و استفاده از تجهیزات شناسایی پهبادی در پایتخت

خبر

✍🏻: کیا حمیدی

🔸“خیزش مردمی و ریزش درونی” برای جمهوری اسلامی باتلاقی به وجود آورده که قطعاً رهایی از آن غیرممکن است، اما حکومت آخوندی تا آخرین لحظه برای بقای خود به هر امکان و دستاویزی چنگ می‌زند تا بتواند در این کرسی فساد باقی بماند و به غارت جان و مال ملت و کشور ادامه دهد.

🔸در همین راستا همزمان با سالگرد گرامی داشت «گل‌های پرپر شده آبان»، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله در تهران از تشکیل لشکر سایبری این ارگان متشکل از ۱۴۴ گردان سایبری خبر داد. محمدرضا یزدی همچنین از ایجاد پنج مرکز “امر به معروف و نهی از منکر در تمام سطوح و موضوعات” خبر داد و گفت: هدف از ایجاد چنین مراکزی صرفاً مسئله “حجاب نخواهد بود!” فرمانده سپاه محمد رسول‌الله همچنین از اجرای طرح “سلیمانی‌ها” در پایگاه‌های بسیج خبر داد و هدف از این پویش را تامین امنیت تهران طی دو هفته آتی اعلام کرد.

🔸از سوی دیگر در همین زمان مشاهده می‌شود که وزارت دفاع تحت عنوان طرح « افزایش ایمنی پایتخت» با همکاری شهرداری تهران به ایجاد پایگاه‌های رصد هوایی و بهره‌گیری از امکانات پهبادی برای تامین ایمنی(شما بخوانید نگرانی امنیتی) پایتخت اقدام می‌کند.

🔸این دست اقدامات حکومت و نگرانی آن از خیزش مردمی به حدی علنی و بی‌پرده شده است که نیاز به واشکافی ندارد و مشخص است که تحرکات نظامی و امنیتی حکومت در جهت افزایش حداکثری فشارهای نظارتی و شناسایی بر معترضان می‌باشد. دادن پیامک‌های تهدیدآمیز به معترضان آبان سال گذشته و تماس و ترساندن والدین آنها از جمله اقدامات سخیف امثال همین گردان‌های سایبری است که در بالا ذکر شد.

🔸گرفتن عکس از صورت معترضان و فرستادن تهدیدنامه برای آنها که “ما شما را شناسایی کرده‌ایم و درصورت تکرار حضور در اغتشاشات برخورد قضایی خواهد شد” از دستاوردهای همین تجهیزات شناسایی است که جمهوری اسلامی به جای بهره‌گیری از آنها برای حفاظت از مرزها و بر باد رفتن اطلاعات سری کشور توسط نیروهای خارجی، با آوردن این تجهیزات درون شهرها برای شناسایی معترضان و فشار امنیتی و روانی برآنها استفاده می‌کند.

🔸آیا تشکیل و راه اندازی چندین مرکز تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر، آیا برای ارشاد جامعه‌ای است که از شدت مشکلات دیگر توان و مجالی برای خوش گذرانی ندارد؟! خیر. به گفته مسئولان سپاه فعالیت این مراکز محدود به “حجاب” نیست، بلکه این مراکز در سطح پایتخت تشکیل شده‌اند تا به صورت سازماندهی شده کنترل امنیتی خود را بر مناطق قرمز امنیتی به اجرا بگذارند و معترضان را شناسایی و دستگیر کنند.

🔸اما واقعیت اصلی این است که هرچه تعداد و میزان این “گردان‌های سایبری” و “مراکز امر به معروف” و “پایگاه‌های شناسایی پهبادی” و… بیشتر شود، نشان می‌دهد که راه آبان با گام‌های جوانان ایران‌، ادامه‌دار و مستحکم‌تر از قبل می‌باشد. اگر امروز حکومت لشگر شناسایی سایبری و پایگاه پهبادی درون شهر به راه می‌اندازد، بیان‌گر ناتوانی و ترس از خیزشی است که همچون آتش زیر خاکستر دیر یا زود شعله‌ور خواهد شد و ریشه ظلم و جور را خواهد سوزاند.

#اعتراضات_سراسری
#اعتصابات_سراسری
#همبستگی_برای_گذار
#شورای_مدیریت_گذار

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بیش از چهل روز بازداشت و انفرادی۲۰۹ وزارت اطلاعات ووخامت جسمی : سمیه کارگر دانش آموخته فلسفه دانشگاه تبریز

سمیه کارگر آخرین بار سه روز پیش با خانواده‌اش در یک تماس ۳۰ ثانیه‌ای از وخامت حال خود در سلول انفرادی خبر داد. دانش آموخته فلسفه دانشگاه تبریز، سمیه کارگر با گذشت حدود ۴۰ روز از زمان دستگیری، همچنان به صورت بلاتکلیف در بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ …

خبر
برگرفته از صفحه فیسبوک منصوره بهکیش : به یاد سروهای ایستاده خاوران راهشان پررهرو

در این روها نفس کم می آورم و توان نوشتن ندارم. در ۳۲ سال پیش در چنین روز و روزهایی ساک های دو برادرم محمود و محمدعلی بهکیش و هزاران زندانی سیاسی دیگر که در قتل عام تابستان ۶۷ مخفیانه کشتند را به خانواده ها تحویل دادند، بدون این که …

خبر
تجمع اهالی روستای شهرویی ازشهرستان بهبهان در مقابل درب پالایشگاه بیدبلند

روز دوشنبه ۳ آذر ماه ۱۳۹۹، جمعی از اهالی روستای شهرویی از توابع شهرستان بهبهان در مقابل درب اصلی پالایشگاه بیدبلند ۲ در این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. این شهروندان معترض که جملگی آنها از جوانان این روستا هستند با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به بکارگیری نیروی کار غیربومی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: