واکنش حامد اسماعیلیون، به فایل صوتی جواد ظریف (ماله‌کش اعظم) و اعلام نامزدی مصطفی تاجزاده:

جواد ظریف تاریخ را عوض نکن. تاریخ خود تویی که لکه‌ی ننگ آن هستی. آن یکی تاج‌زاده هم می‌خواهد روی شانه ما بایستد.
ما رسانه نداریم اما فریادمان ابدی است.
تا وقتی کسانی می‌شنوند، از شما حلقه به‌گوشان قدرت و چرخ‌دنده‌های جنایت انتظاری نداریم.

تحمل شنیدن صدای این مرد و دیدن چهره‌ی این دروغگوی هزارچهره را ندارم. جواد ظریف. بارها دروغ گفته است و حال که قافیه را تنگ می‌بیند با خون مسافران پرواز مظلوم‌نمایی می‌کند. “نمی‌دانستم. گفتم بگویید تا علاج کنم.” تو می‌دانستی. رییست می‌دانست. همه می‌دانستند. چه چیزی را علاج کنی؟ گسیل کردن لشگر ماله‌کش و لابییست به اقصی نقاط دنیا برایت کافی نیست؟ که توییت بزنند و حلوا حلوایت کنند و در شبکه‌های خبری امریکایی رپرتاژ تبلیغاتی برایت بسازند؟ کجای این دنیا ایستادی وقتی آدم‌های بی‌گناه کشته شدند؟ تاریخ را عوض نکن. تاریخ خود تویی که لکه‌ی ننگ آن هستی.

آن یکی تاج‌زاده هم که می‌خواهد روی شانه‌های ما بایستد تا مگر دیکتاتور آدمکش بیش از اکسسوار صحنه نقشی به او بدهد. حال باید خودمان را آماده کنیم که عکس عزیزان‌مان دست اصلاح‌طلب جماعت بیفتد.

ما رسانه نداریم اما فریادمان ابدی‌ست. کسانی می‌شنوند. تا وقتی کسانی می‌شنوند از شما حلقه‌به‌گوشان قدرت و چرخدنده‌های جنایت انتظاری نداریم.
.
پنج نامی که با جنایت پرواز گره خورده‌اند. حاجی‌زاده و سلامی را در تلویزیون دیدید. نقش شمخانی در حرف‌های اوکراینی‌ها مشخص شد و امروز ظریف از نقش خودش و باقری می‌گوید.
سرنگون کردن یک هواپیمای مسافربری کار یک نفر نیست. می‌بینید که سازمان‌یافته عمل کرده‌اند و تمام مجرمین اصلی در رده‌های بالای یک حکومت جهنمی هستند. در ارتکاب و در لاپوشانی.

شما را به دادگاه خواهیم کشاند. نقش آدمکش بزرگ هم حتما به زودی هویدا خواهد شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: