گوهر عشقی، مادر شهید ستار بهشتی کارگر و وبلاگ نویس کشته شده در راه آزادی ایران، طی یک پیام ویدئویی به ادعاهای کذب فرزانه آذرفام؛ بازجو خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامي در برنامه خبری ۲۰:۳۰ مورخ هشتم تیر ماه، در مورد مخالفان جمهوری اسلامی و خانواده‌های دادخواه واکنش نشان داد.

به گزارش بنیاد ستار بهشتی، گوهر عشقی خطاب به این مزدور رژیم تبهکار جمهوری اسلامی گفت: می‌خواستم تو را دخترم خطاب کنم، اما من اگر دختری مانند تو داشتم روزی هزار بار آرزوی مرگش را می‌کردم. چرا که تو هر لحظه؛ هزاران بار باعث لعن و نفرین برای پدر و مادر خود هستی.

مادر شهید ستاربهشتی تاکید کرد: ما بازیگر نیستیم، بازیگر علی خامنه‌ای است که ۴۳ سال است مردم ایران را به بازی گرفته است.

گوهر عشقی گفت: خانم به سمت مردم ایران برگرد و نان در خون جوانان ایران نزن و نخور، در تمامی این سال‌ها که حکومت فرزندان ما را پرپر کرد، کجا بودی؟ فرزند من ۴ روزه کشته شد. وقتی که در کف خیابان جوان‌های مردم را به رگبار بستند و کشتند، هواپیمای اوکراینی را با موشک زدند، جوانان آبادان و خانواده‌های آبادان را با فروریختن متروپل بدبخت و بیچاره کردند، تو کجا بودی؟

وی خطاب به کسانی که فکر می‌کنند حکومت ماندگار است نیز گفت: شما مثل دستمال‌های یکبار مصرف برای این حکومت هستید، درست مثل سعید امامی که با داروی نظافت کشته شد. این حکومت رفتنی است.

بانو عشقی، در پایان خطاب به آن مزدور خبرنگار گفت: خانمی که نان در خون جوانان ما میزنی؛ این حقوق بشر جمهوری اسلامی است؟ جوان من ۴ روزه کشته شد، من گوهر عشقی مادر ستار بهشتی جوانم را ۴ روزه بیگناه کشتند.

مادر شهید راه آزادی میهن، در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی نابود خواهد شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: