وحشیگری شهرداری تبریز در کشتار سگ ها را هیچ حیوانی انجام نمی‌دهد. وحشی گری از صفات بارز حکومت دیکتاتوری اسلامی است!

پ ن : در حکومتی که انسانها ارزشی ندارند، با حیوانات بی آزار و با وفاتر از آخوندها اینگونه رفتار می‌شود! آیا شرافت هر یک از این زنان که مانع مامور خامنه‌ای میشوند از همه آخوندها بیشتر نیست!؟

حیوان دوستی مهمترین ویژگی انسانیت است

فيلم منتشر شده از حاميان تبريز و شيرزنان با غيرت که مانع انتقال فرشته هاى بى پناه به معدوم گاه شهردارى مى شوند , درود بر هميارانى که خود وارد عمل شده اند و در برابر ظلم و ستم کشتارگران شهردارى و عوامل خشونت عليه حيوانات مبارزه مى کنند , داوطلبين حمايت از حقوق حيوانات زير بار حرف زور نمى روند سگ ها حق حيات دارند و وظيفه ى انسانى ما دفاع از حق حيات همه ى جانداران است تا رسيدن به تدوين قوانين حمايت از حيوانات ان ها را تنها نخواهيم گذاشت.
حاميان حفظ حيات در ايران
ابتين طبرزدى.
اشک هاى سيد مهدى طباطبايى روحانى جوان هميار و حامى حيوانات در داغى که مسئولان و ماموران شهردارى تبريز در روز عيد فطر بر دل همه ى مردم , دوستداران و حاميان حيوانات گذاشتند, بيائيم بر مدار انسانيت گام برداريم در هر لباسى که هستيم و در هر جايگاهى که قرار گرفته ايم , کدام منطق و ايين اجازه ى اعمال چنين سنگدلانه را به شما داده و مطابق کدام مجوز اخلاقى و انسانى ان ها را به گلوله مى بنديد و در چارديوارى هاى مخوف و الوده تان به بدن ان ها سم تزريق کرده و يا به دار مى کشيد , اين ايين رحم و مسلمانى نيست , شما عده اى انسان هاى ترسو , الوده و پست هستيد که از خون سگ هاى بى پناه کيسه دوخته ايد , فعاليت هاى ضد انسانى بر عليه حيوانات به هر شکل و عنوان محکوم است و از چشم هيچ کس پنهان نخواهد ماند , تلاش حاميان حيوانات در راه تدوين قوانين حمايتى در جريان است و تداوم بخش راه مبارزه با هرگونه ازار , شکتجه و کشتار حيوانات خواهد بود. با سپاس
حاميان حفظ حيات در ايران
ابتين طبرزدى

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: