ترس و وحشت نظام از ۵ دی بر کسی پوشیده نیست و دستگیری اعضای خانواده پویا بختیاری تغییری در تصمیم مردم ندارد. مردم صاحب اصلی کشور هستند و تصمیم گرفته اند این رژیم را سرنگون کنند، چون حاکمان ظالم و جنایتکار نمایندگان واقعی مردم نیستند.اعضای خانواده پویا بختیاری، ازجمله پدر (منوچهر بختیاری ) و مادر (ناهید شیر بیشه ) پدر بزرگ پویا بختیاری ( خلیل شیربیشه ) ومادرسالخورده منوچهر بختیاری (مادر بزرگ پویا بختیاری ) و خواهر پویا ( مونا بختیاری ) و شوهر خواهر پویا ( مهدی کرمی ) و عموهایش، به نامهای مهرداد بختیاری و آصف بختیاری و همچنین پسر یازده ساله آصف بختیاری شب گذشته با هجوم اوباش خامنه‌ای به منزل‌شان بازداشت شدند. این حجم از خشونت و وحشیگری مزدوران خامنه ای در برخورد با خانواده ای که فرزندشان را کشته اند قابل تصور نیست و تنها نشان از سقوط دیکتاتوری دارد که برای حفظ قدرت و بقای حکومت پلیدش از دستگیری کودک ۱۱ ساله خانواده ای داغدار نیز ابایی ندارد ….. در ادامه گزارش وخبر ارسالی عکس اعضای این خانواده شجاع ودلاور پیوست میگردد.

منوچهر بختیاری، پدر پویا کمی پیش از بازداشت در مصاحبه‌‌ای گفت: «چرا باید بترسم؟ مغز پسر من را متلاشی کردند؛ بیایند مغز من را هم متلاشی کنند. چه می‌خواهند؟ پول و قدرت و ثروت دارند. بچه‌های‌شان عیش و نوش می‌کنند. مردم اما گدایی می‌کنند و به فلاکت افتاده‌اند. نظام جمهوری اسلامی دشمن اسلام و قرآن و شیعه است. اینها دشمن ایران هستند. اینها برای نابودی ایران آمده‌اند. اینها فقط برای نابودی آمده‌اند. من به تمام ملت، به پاسدارها و بسیجی‌ها می‌گویم که دنباله‌روی اینها نباشند. بیایید به ملت بپیوندید.»

آقای بختیاری خطاب به مردم ایران هم گفت: «مردم عزیز! بیایید. شجاعت و جسارت داشته باشید. همبستگی و اتحاد داشته باشید. چقدر بدبختی و فلاکت؟ چرا باید جیب شما خالی بشود و برود در امریکا و اروپا خرج آقازاده‌ها بشود؟ تا روزی که شما دست به دست هم ندهید، نجات پیدا نخواهید کرد. کسی از خارج از کشور نمی‌تواند شما نجات دهد. خودتان فقط می‌توانید خودتان را نجات دهید.»

photo_ناهید

photo_20مادربزرگ

photo_2خلیل

photo_منوچهر.jpg

 

.jpg

photo_20مونا

photo_2مهدی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: