وخامت حال زندانی سیاسی زهرا صفایی و ممانعت رئیس زندان قرچک از اعزام وی برای درمان

خبرهای رسیده از زندان قرچک ورامین حاکی از وخامت حال زندانی سیاسی زهرا صفایی و ممانعت صغری خدادادی مدیر جنایتکار زندان قرچک ورامین از اعزام فوری او به بیمارستان است.

«حال زهرا صفایی بشدت وخیم شده. او درد شدید و غیرقابل تحمل در ناحیه کلیه دارد. کلیه هایش پروتئین دفع میکند و نیاز فوری و اورژانس به مراجعه به بیمارستان و معالجه دارد. اما صغری خدادادی مدیر جنایتکار زندان قرچک ورامین به او گفته است تا زمانیکه حکمت نیامده اجازه نمی دهم تو را به بیمارستان ببرند!»

این منبع افزود: «حال زهرا خوب نیست و توان تحمل حبس را ندارد. او باید سریع تر به بیمارستان برود اما صغری خدادادی برای شکنجه و اذیت و آزار این زندانی سیاسی قصد جان او را دارد».

صغری خدادادی بارها با انواع روش ها درصدد اذیت و آزار زنان زندانی از جمله زهرا صفایی بوده است. وی با اجیر کردن زنان زندانی عادی و دادن پول به آنها هر بار به طریقی سعی در ضرب و شتم و حتی حذف فیزیکی زنان زندانی سیاسی در این زندان از جمله زهرا صفایی داشته است.

وی  بارها مورد حمله و هجوم زنان اجیر شده توسط مدیر این زندان قرار گرفته است.

روز سه شنبه ۱۳آبان۹۹ یکی از زنان اجیر شده در زندان قرچک ورامین در حالی که رفت و آمد سایر زندانیان بشدت محدود و کنترل شده است، با آزادی کامل به بندی که زندانیان سیاسی در آن هستند حمله ور شده و پس از فحاشی مشمئزکننده و تهدید آنها به قتل، اقدام به درگیری با زندانیان سیاسی گلرخ ابراهیمی ایرایی و زهرا صفایی کرد که با دخالت سایر زندانیان این درگیری خاتمه پیدا نمود.

صغری خدادادی از روز ۲۰ آذرماه ۹۹ بعنوان رئیس جدید زندان قرچک ورامین معرفی شد. وی در زن ستیزی و سرکوب زنان زندانی چیزی از سلف خود مهدی محمدی کم ندارد.

به فاصله سه روز پس از حضور خدادادی در زندان قرچک، زنان سیاسی این زندان در بند ۸ مورد حمله گارد زندان با باتوم و شوکر، همراه با ضرب و شتم وحشیانه قرار گرفتند.صغری خدادادی با اعمال فشار بر زندانیان و «اجباری شدن چادر» برای آنان بدنبال سلطه ی خشونت آمیز خودش بر قرچک است. او بدنبال سلطه ی بی چون و چرا و قدرت بلامنازع در این زندان است.

خانم صفایی به همراه دخترش پرستو معینی در زندان قرچک ورامین محبوس است. وی از بیماریهای متعدد از جمله ناراحتی قلب و کلیه رنج می برد.

زندانی سیاسی زهرا صفایی همراه با دختر خود پرستو معینی در اسفندماه ۹۸ بازداشت شدند. آنها در سلول انفرادی ۲۰۹ اوین، ماهها مورد بازجویی و شکنجه قرار گرفتند.

او و دخترش در جریان بازجویی‌ها برای انجام اعتراف تلویزیونی تحت فشار قرار گرفتند. همچنین به دستور قاضی از دسترسی به وکیل انتخابی محروم شدند. اتهام وی همکاری با سازمان مجاهدین خلق ایران عنوان شده است.

آنها در فروردین ماه ۹۹ به زندان قرچک ورامین تبعید شدند. خانم زهرا صفایی بارها با تحریک مسئولان زندان از طرف زندانیان جرائم خشن مورد تهدید قتل قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: