وزیر نفت: مقایسه بین رفتار پیمانکار خارجی وسپاهی

ویدیو ها

پیمانکار خارجی پروژه ای را گرفته یک ملیارد دلار هم بابت قراردادش دریافت کرده است. سر ساعت کار را تمام کرده وتحویل داده است، رفته پی کارش . پیکانکار دست اول داخلی -سپاه پاسداران  قرارگاه های خاتم الانبیا و خاتم الاوصیا _ مشابه همان طرح را در صنایع نفت وپتروشیمی گرفته و 3 ملیارد و 7 صد ملیون   دلار هم تا به حال پول گرفته  7 – 8 سال هم طول کشیده ، نه پروژه را تمام کرده است و نه به پیمانکاران اجرایی دست دوم به پایین پول داده است( یعنی کارگران و تکنسین های فنی اجرایی بی دستمزد مانده اند.) ونه معلوم است کار را چه زمانی می خواهد تمام کند آن وقت به ما می گویند، … با هم ببینیم.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران

تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران امروز چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق قانونی خود و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان امروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه در محوطه کارخانه دیت به تجمع زدند.

ویدیو ها
راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی

راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی صبح امروز دوشنبه ۴ بهمن ماه جمعی از کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: