پاسخ نامه زندانی سیاسی و آزادیخواه سهیل عربی به سخنگوی قوه قضاییه =بخوانید قوه بیدادگری)

سخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی در مصاحبه با خبرنگارها مدعی شد به تمام زندانیان مرخصی داده شده مگر عده ای قاتل و سارق خطرناک.او با وقاحت تکرار می کند که افرادی که در زندان مانده اند یا قاتل هستند و یا سارقان خطرناک.

اما واقعیت دقیقا خلاف ادعای اسماعیلی ست‌.
مرخصی ویژه نوروز امسال نیز شامل اختلاس گران و افراد متصل حکومتی شد که با سواستفاده از سمت و پست خود اقدام به راندخواری و اختلاس های نجومی کرده بودند.اتفاقا آنهایی که ماندند عده ای کنشگرسیاسی و روزنامه نگار هستند که به دلیل دفاع از حقوق ستمدیدگان و بیان واقعیت ها و مبارزه با ظلم ،فساد و بی عدالتی در زندان هستند.

از آنها که ماندند، جعفر عظیم زاده کارگری که به دلیل دفاع از حقوق زحمت کشان جامعه محکوم به تحمل حبس شده است را که پدر دو فرزند می باشد را به شما معرفی می کنم.

از آنها که ماندند،محمد حبیبی معلمی که به دلیل فعالیت صنفی با هدف بهبود وضعیت زندگی معلمان سرزمین ما محکوم به تحمل حبس شده است را به شما معرفی می کنم .

از آنها که ماندند،گلرخ ایرایی،آرش صادقی و آتنا دائمی را که به دلیل دفاع از حقوق ستمدیدگان و آزادی خواهی حبس را تحمل کرده اند را به شما معرفی می کنم .

از سخنگوی قوه قضاییه بخواهید پرونده های سهیل عربی،جعفرعظیم زاده،محمدرضامعمارزاده،محمدحبیبی، نرگس محمدی، آتنا دائمی،آرش صادقی ،گلرخ ایرایی،محب بخشی رضایی و صدها زندانی سیاسی دیگر را که به دلیل نوشتن چند مقاله و بیان اعتراض های مردم ستمدیده سرزمین خود حبس را تحمل کرده اند را در صداوسیمای ملی شان به مردم نشان دهند،ببینیم کدامیک از ما قاتل یا سارقیم.

سخنگوی قوه قضاییه به دخترم توضیح دهد اتهام مضحک فعالیت تبلیغی علیه نظام یعنی چه؟

و به او بگوید چرا ۸ نوروز و ۸ سال محروم از حتی یک روز مرخصی در زندان بوده ام،به دخترم بگو که فقط به دلیل بیان حقایق و عدالت خواهی ما را از هم جدا کردید
سهیل عربی نوروز ۱۳۹۹

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: