در چند روز گذشته پستهائی در باره برگزاری نمایشی پرهزینه تحت عنوان ” رزمایش محرم 2 ” در داخل شهرهای کردستان و کوهستانهای شاهو در منطقه کامیاران را به اطلاع شما مخاطبین رساندیم. هنوز ما فرصت انتشار ویدئوها و تصاویر تریلهای حامل تانک های واحدهای زرهی قرار حمزه از مسیر سنندج به سقز و از آنجا به اورمیه را پیدا نکرده ایم که خبر درگیری نیروهای هنگ مرزبانی در نزدیکی روستای “دره ناخی” در منطقه مریوان در خبرگزاریهای سپاه پاسداران منتشر شد که در جریان آن یک سرباز هنگ مرزی مریوان کشته می شود.
رزمایش محرم 2 بعلت شرکت دادن واحدهای توپخانه، زرهی، هوانیروز، پهبادها، تکاوران و نیروی زمینی سپاه بیت المقدس کردستان و واحدهائی از قرارگاه حمزه در آذربایجان غربی، بسیار پرهزینه بود، گفته می شود هزینه آن معادل هزینه یکسال عمران و آبادانی کردستان بوده است.
برای اجرای این نمایش فرماندهان بالای سپاه پاسداران از جمله پاسدار محمد خاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران شرکت داشت و در باره اهداف و دستاوردهای این نمایش رجزخوانیها کردند گفتند آموزشهای واحدهای تازه و تثبیت و تقویت استراتژی امنیت پایدار و تسلط بر کوهستانهای شاهو از اهداف این رزمایش بوده است. کُمدی اینجاست که گفتگوی 2 تن از پاسداران از جمله پاسدار حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس در کردستان را بعنوان مستندی در باره این نمایش به خورد مخاطبین دادند.
اعتصاب عمومی مردم شهرهای کردستان در دومین روز اجرای این نمایش و خبر این درگیری بر متن رجزخوانیهای فرماندهان سپاه پاسداران در باره تقویت و تثبیت امنیت پایدار در کردستان صورت می گیرد. این درگیری با هر کسی که بوده باشد نشان از پوشالی بودن ادعای جارچیان برقرار امنیت پایدار در کردستان است. این رویدادها بیانگر آن است که جمهوری اسلامی یک رژیم اشغالگر در کردستان است و مردم کردستان با مبارزات مدنی و در آمیختن بموقع مبارزات خود با مبارزه مسلحانه و در همبستگی مبارزات مردم ایران با خود، بساط این رژیم را در هم خواهند پیچید. به این مناسبت جمله ائی را مدتی پیش از خطاب به فرماندهان سپاه در کردستان گفته بودم را تکرار می کنم : در پاسخ به رجزخوانیهای بی مایه فرمانده سپاه بیت القمدس که یکی از جارچیان اصلی استراتژی برقراری امنیت پایدار رژیم در کردستان است باید گفت که، مردم کردستان با اجرای این نمایشات کارتونی مرعوب نخواهند شد. هرکس دیگری بجای فرمانده هان سپاه پاسداران و قرارگاه استانی شهرام فر بود، بدنبال این شکست ها و سیلی خوردنهای پی در پی از مردم کردستان، از مسیر بیجار راه زنجان را در پیش می گرفت و کردستان را برای صاحبان اصلی اش بجا می گذاشت. در غیر اینصورت مردم کردستان با اراده و مبارزه متحد خود و در همبستگی با مبارزات مردم بستوه آمده ایران خود به این اشغالگری پایان خواهند داد.
photo_2018-10-09_16-19-37.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: