پترولیوم اکونومیست در تیر 1399 چه نوشت؟

پترولیوم اکونومیست در تیر 1399 چه نوشت؟
انتقادهای اصلی و ابهام‌ها با مطلب نشریه پترولیوم اکونومیست چاپ لندن در شهریور پارسال شروع شد که رسانه‌‌ای تحلیلی در حوزه انرژی است. این نشریه به نقل از منابع آگاه در ایران نوشت قرار است چین ۲۸۰ میلیارد دلار در صنایع نفت و گاز و ۱۲۰ میلیارد دلار در صنعت حمل و نقل ایران سرمایه‌گذاری کند. جزایر ایرانی را در اختیار می گیرد. بندرهای جاسک و چابهار را برای پایه گذاری جاده ابریشم در اختیار می گیرد. در این قرارداد حتا منطقه ماکو هم برای تکمیل طرح جاده ابریشم در اختیار چین قرار می گیرد. پروژه ای هست که چابهار را به ماکو و مدیترانه وصل کنند.

به نوشته این نشریه، این سرمایه‌گذاری همراه با تخفیف در خرید نفت است، در اجرای طرح‌های توسعه به چین اولویت می‌دهد و امکان حضور پنج هزار نیروی امنیتی چین در خاک ایران را فراهم می‌کند.

بر اساس این گزارش که با تکذیب محمد جواد ظریف همراه شد، چین در خرید نفت، گاز و محصولات پتروشیمی از تخفیفی تا ۳۲ درصد برخوردار می‌شود و دو سال حق دیرکرد در پرداخت را خواهد داشت. در قبال این قرارداد خامنهی از چین می خواهد که برای او سیستم اینترنت کنترلی چین را بجای اینترنت جهانی برای او در ایران برقرار کند. تا بتواند با کنترل اینترنت چینی که از دنیای آزاد و دموکراسی جداست، بتواند مردم را سرکوب کند. ایران را به کره شمالی دوم و یکی از ایالتهای تحت سرکوب چین در بیاورد. خامنهی حتا حاضر است پولی هم از چین نگیرد تا چین او را بر سر قدرت نگه دارد. حضور نظامیان چین در ایران را هم به بهانه حفاظت از مراکز چینی وارد می کنند. تا در سرکوب مردم ایران در صورت اعتراض از آنها استفاده کنند. دیشب در یک کلاب هاوس CLUB HOUS حضور داشتیم که ظریف در باره قرار داد با چین حرف می زد. برنامه همکاری های جامع (پیش نویس نهایی) 25 ساله با چین می باشد. را که پترولیوم اکونومیست درخرداد ماه سال 1399 منتشر کرد را تلویحا پذیرفت. که چون این مطلب 18 صفحه ای را که نشریه پترولیوم اکونومیست منتشر کرده است را پذیرفته است. چینی ها از تیرماه سال گذشته خواستند که هیچ سندی منتشر نشود. و به همین دلیل تا امروز هم خود رژیم اسلامی این سند را منتشر نکرده است. چون عملا نشان می دهد که رزیم اسلامی ایران را چگونه به چین فروخته است. آنها نگران عکس العمل ایرانیان و کشور های دیگر در جهان هستند. همین که رژیم اسلامی این قرارداد را منتشر نمی کند، از مردم و از دیگر دولتهای جهان می ترسد که منتشر نمی کند. در متن قرار داد هم قرارداد بین دو رهبر کشورهاست. یعنی هیچکس نمی تواند از ان عدول کند. چین این قراداد را بعنوان یکی از استراتزی های جهانی خود دنبال می کند. چین با زاپن، ویتنام، تایوان، هنگ کنگ ، مالزی، اندونری، درگیر هستند. درون چین کمپ های برده داری درست کرده است. در منطقه اویغورستان، بیش از 2 میلیون برده در اردوگاه ها درست کرده است. از انها کار مجانی می کشد. چین الگوی سانسور جهان است. چین ارتباط مردم چین را با اینترنت جهانی قطع کرده است. و یک آلترانت داخلی درست کرده است. با نصب 100 میلیون دوربین کنترلی مردم را کنترل می کند. تمام شبکه های موازی با اینترنت جهانی را ساخته است. و با سخت افزار هایی که به ایرانیان می فروشد، از همه جاسوسی لحظه ای کنند تا مردم را کنترل و سرکوب کنند. خامنهی برای نجات خود تمام ایران را در این قرارداد در اختیار چین می خواهد قرار دهد. البته ما ازادی خواهان امیدواریم که اینترنت جهانی و پر سرعت ایلان ماسک و گوگل تا سال 2022 به همه جهان اینترنت بسیار پر سرعت را ارایه دهند. تا این پروژه ی خامنهی به شکست منجر شود. FATF و تحریم های بانکی تا کنون مانع اجرای این قرارداد شده است. چین می خواهد یک سوم پول هایی که به ایرانی ها می دهد، با یوآن بدهد و دو سوم بقیه را کالا بدهد. چین می خواهد یوآن را به کمک رژیم اسلامی به تدریج به پول جهانی تبدیل کند. #خبرگرصدای بی صدایان وتمامی ستمدیدگان دادخواه
ارتباط با ادمینها(,عکس ها و ویدیوهای خود را برای انعکاس از این جا
با ما در میان بگذارید.)
@mansoor1999 https://t.me/khabargar

Telegram (https://t.me/khabargar)

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: