پدر #آرمیتا_عباسی: تمام قد حمایتت می کنم و کنارتم

معترض بازداشتی: نه اتهامش را می‌دانم نه وکیل را پذیرفته‌اید، چطور از دخترم دفاع کنم؟
⚡️پدر آرمیتا ، روزشماری را در صفحه اینستاگرام خود دارد و هر روز دوری آرمیتا را می‌شمارد، او در آخرین استوری نوشته است: «۱۱ روز تا دادگاه آرمیتا و ۹۷ روزی است که در زندانه، این در حالی است که تا این لحظه من به عنوان پدر آرمیتا، نه از اتهاماتش اطلاع دارم، نه وکیلش پذیرفته شد و نه با آزادیش با سپردن وثیقه موافقت می‌کنند، با این همه محرومیت و بی‌اطلاعی چه‌طور می‌تونم دفاع عادلانه‌ای برای دختر عزیزم فراهم کنم.»

#درهای_زندان_شکسته_باد
#زنان_زندانی_سیاسی
#زن_زندگی_آزادی
پ. ن : ⛔️ ‏اگه یزید به زینب، مثل جمهوری اسلامی که به ‎#آرمیتا_عباسی تجاوز کرد، تجاوز می‌کرد. مثل ‎#حسین_رونقی، سجاد رو از درمان محروم می‌کرد، مثل ‎#مجیدرضا_رهنورد و ‎#محمد_بروغنی، دست زندانی‌های کربلا رو می‌شکاند و می‌سوزاند، تازه شاید در وحشی‌گری با جمهوری اسلامی مساوی میشد..
پدر #آرمیتا_عباسی، روزشماری را در صفحه اینستاگرام خود دارد و هر روز دوری آرمیتا را می‌شمارد، او در «۱۱ روز تا دادگاه آرمیتا و ۹۷ روزی است که در زندانه، این در حالی است که تا این لحظه من به عنوان پدر آرمیتا، نه از اتهاماتش اطلاع دارم، نه وکیلش پذیرفته شد و نه با آزادیش با سپردن وثیقه موافقت می‌کنند، با این همه محرومیت و بی‌اطلاعی چه‌طور می‌تونم دفاع عادلانه‌ای برای دختر عزیزم فراهم کنم.»

قبل از اولین ملاقاتم تو زندان، تمام فکرم این بود که نکنه دخترم حس کنه باعث سرافکندگی من شده و میخوام سرزنشش کنم برای حق اعتراضش. بهش گفتم تمام قد حمایتت می کنم و کنارتم.»

آرمیتا روز ۲۶ مهرماه ۱۴۰۱، با سر تراشیده و خونریزی شدید و آثار تجاوز و ضرب و شتم به بیمارستان امام علی کرج برده شد، اما تنها دو ساعت بعد، به مکانی نامعلوم منتقل شد. او هم اکنون بلاتکلیف در زندان کچویی کرج نگه داشته می‌شود.»
در زندان‌های ایران بلاتکلیف نگه داشتن زندانی به ترفندی قبیح برای گرفتن اعتراف اجباری و شکنجه و آزار و اذیت فرد و خانواده‌اش تبدیل شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: