در تداوم پرونده‌سازی‌های جدید براي زندانیان سیاسی، روز ۱۷ خردادماه چهار زندانی سیاسی در بیدادگاه ضد انقلاب محاکمه خواهند شد

در پی قتل بکتاش آبتین در زندان اوین در دیماه سال گذشته و اعتراضاتی که زندانیان سياسی پیرامون عدم درمان به موقع بکتاش آبتین انجام دادند، روز سه‌شنبه هفده خردادماه چهار زندانی سیاسی به اسامی #مجتبی_نایری و #پیمان_پورداود از زندان اوین و #محمد_ابوالحسنی و #محمود_علی‌نقی از زندان تهران بزرگ مورد محاکمه قرار خواهند گرفت.

این چهار زندانی سیاسی که به همراه دیگر زندانیان سیاسی به عدم درمان به موقع بکتاش آبتین و قتل او اعتراض کرده بودند با اتهامات واهی برهم زدن نظم عمومی و تبلیغ علیه نظام در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی افشاری محاکمه خواهند شد.

محاکمه زندانیان سیاسی در حالی صورت می‌گیرد که مسببین قتل بکتاش آبتین بدون هیچگونه مؤاخذه‌ای به سرکوب زندانیان ادامه می‌دهند اما زندانیان حق‌طلبی که به عدم رسیدگی به موقع به وضعیت بکتاش آبتین اعتراض کرده بودند با پرونده‌سازی‌های جدیدی روبرو شده‌اند.

این اقدامات دستگاه‌های قضایی و امنیتی بی‌تردید در راستای سرکوب و خاموش کردن زندانیان سیاسی صورت می‌گیرد و باید در مقابل آن ایستاد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: