پشت پرده «جنایت گلستان هفتم» از زبان امیر لباف، شاهد عینی سرکوب خونین دراویش گنابادی در گلستان هفتم که اکنون ویلچرنشین شده است؟؟!!

خبر

ظلم و ستم جمهوری اسلامی بر دروایش گنابادی غیر قابل توصیف است!

از پناهندگی تا معلولیت؛

امیر لباف، از ‎#دراویش_گنابادی بعد از حوادث گلستان هفتم از ایران به ترکیه و بعد یونان رفت. پیاده خودش را به بوسنی رساند، در راه کرواسی از کوه پرت شد و حالا ویلچرنشین شده است. کرواسی غیرقانونی او را به بوسنی برگرداند.

امیر لباف، «درویش گنابادی و شاهد عینی سرکوب دراویش در گلستان هفتم» که از ایران خارج شده و هم اکنون در کشور «بوسنی» پناهجو می باشد، در آستانه سومین سالگرد این سرکوب خونین و تاریخی دراویش، در مصاحبه ای اختصاصی با شبکه جهانی «در تی وی»، به اسرار و پشت پرده این جنایت رژیم جمهوری اسلامی پرداخت.

امیر لباف در بخشی از این مصاحبه گفت؛ تمام سعی اطلاعات سپاه بر این بود که اینگونه وانمود کند که؛ «دراویش گنابادی ماجرای گلستان هفتم را بوجود آوردند که در آن شب توجه ها به این سو جلب شده، تا عناصر اسرائیل بتوانند ۵۰۰ کیلو اسناد محرمانه هسته ای جمهوری اسلامی را از ایران خارج کنند»، و به همین علت هم «من را زیر شدیدترین شکنجه ها قرار داده بودند تا در این راستا اعتراف کنم».

این درویش گنابادی در ادامه گفت؛ بازجوهای اطلاعات سپاه از من می خواستند که در برابر دوربین اعتراف کنم که؛ در سفری که پیش از ماجرای «گلستان هفتم» به ترکیه داشتم با عناصر کشورهای متخاصم ملاقات کرده و این طرح را برنامه ریزی کردیم، و پس از ورود به ایران و اجرایی کردن این طرح در آن شب با جلب توجه اکثر نهادهای امنیتی و نظامی به درگیریهای خیابان پاسداران، عناصر اسرائیل به راحتی توانستند ۵۰۰ کیلو سند محرمانه را از کشور خارج کنند، که البته زیر شکنجه های بازجو بیهوش شده و به بیمارستان منتقل شدم، که پس از آن با کمک جمعی از دوستان توانستم در راه انتقال از بیمارستان به زندان، متواری شده و سپس از کشور خارج شوم.

در بخش دیگری از این مصاحبه امیر لباف به خیانت عاملان حکومت در سلسله دراویش گنابادی که «شناخته شده ترین آنها همان نمایندگان اربعه می باشند»، اشاره کرد و گفت؛ این آقایان کار را به جایی رسانده بودند که به دکتر نورعلی تابنده که زیر بار ظلم حکومت نمی رفت، می گفتند؛ «شما برای ما زینت نیستی، برای ما ذلت آوردی»

نمایندگان اربعه همان گروهی هستند که سالهاست با اینکه از دراویش و حتی نزدیکان دکتر نورعلی تابنده می باشند با رژیم جمهوری اسلامی همکاری بسیار نزدیکی علیه دراویش و شخص دکتر نورعلی تابنده داشته و دارند.

آقای لباف در ادامه می افزاید؛ رژیم جمهوری اسلامی هیچ گاه شهامت حمله به دراویش را نداشت، این خیانت نفوذیهای داخلی بود که مسیر را برای به وقوع پیوستن فاجعه «گلستان هفتم» هموار کرد.
نیروهای بسیج و سپاه در شب گلستان هفتم درست زمانی که نیروهای انتظامی با ما صلح کرده بودند و قرار شدن که همه محل را ترک کنیم، با چراغ سبز «نفوذیهای رژیم در سلسله»، به ما حمله و دراویش را سلاخی کرده و دکتر نورعلی تابنده را در حصر خانگی قرار دادند.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
نامه هشت زن زندانی عقیدتی درمحکومیت کشته‌شدن بهنام محجوبی : سال ۹۹ با وقوع فاجعه‌ای دیگر به پایان خود نزدیک می‌شود

هشت تن از #زنان #زندانی_سیاسی در ایران مریم اکبری منفرد، عالیه مطلب زاده، راحله اصل احمدی، حدیث صبوری، زینت همرنگ، شیوا اسمعیلی، پریسا رفیعی و آتنا دائمی طی یک نامه سرگشاده با خانواده #بهنام_محجوبی اعلام همدردی و همبستگی کرده و به نقض حقوق زندانیان اعتراض کردند. ♦️در بخشی از نامه …

خبر
🔴دادگاه بین‌المللی مردمی در لاهه ۳۹ مقام جمهوری اسلامی را به جنایت علیه بشریت در کشتار آبان۹۸ متهم کرد

🔷دادستانی دادگاه بین‌المللی مردمی آبان در نامه‌ای به علیرضا کاظمی ابدی، سفیر ایران در لاهه، ۳۹ نفر از مقام‌های جمهوری اسلامی از جمله علی خامنه‌ای، حسن روحانی، ابراهیم رییسی، رحمانی فضلی، محمود علوی و علی شمخانی را در ارتباط با کشتار معترضان آبان۹۸ به جنایت علیه بشریت متهم و احضار …

خبر
فریاد فاطمه ملکی درباره وضعیت وخیم محمد نوری زاد در زندان اوین

  🔴 خانم فاطمه ملکی در یک فایل صوتی از «خودزنی» مجدد دکتر محمد نوریزاد در زندان و وضعیت وخیم وی و انتقالش به بهداری زندان اوین خبر داد ( ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ) خطاب به جانیان آخوندی ضدبشری و پادوهای آدمکششان خجالت بکشید. شرم کنید. حیا کنید. خانم ملکی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: