پشت پرده سه اعدام سه تن از جوانان کردستان به دست رژیم اهریمنی ایران به دار آویخته شدند . دو تن از آنان به نامهای #لقمان و #زانیار مرادی به اتهام قتل پسرامام جمعه مریوان اعدام شدن…

گفته‌های تنها شاهد صحنه ترور پسر امام جمعه مریوان؛

«بهزاد: مدت‌ها گذشت، تصاویر زانیار و لقمان از رسانه‌ها به عنوان متهمین ترور سعدی منتشر شد. من و همسرم مطمئن بودیم که اشتباهی صورت گرفته است چون عکس دستگیرشده‌ها هیچ شباهتی به تصویری که من و همسرم از تروریست‌ها در ذهن داشتیم، نداشت.
این ماجرا برای ما که آن‌شب شوم را دیده بودیم، باورنکردنی بود و برای اینکه پدر رفیقم [امام جمعه مریوان] در این دام نیفتد به سراغش رفتم و او را نسبت به واقعیت ماجرا آگاه کردم و به او گفتم برای اینکه روح سعدی [پسر مقتول امام جمعه] در آرامش باشد نگذارد سر دو‌ جوان بی‌گناه بالای دار برود.»

این بخشی از گزارش کمال حسینی، روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر کرد، از روند اعدام زانیار و لقمان مرادی است که دیروز و پس از انتشار خبر اعدام زانیار و لقمان در سایت زیتون منتشر شد.

این شهادت، شاهدی است دیگر همچون صدها هزار شاهد دیگر بر بی‌آبرویی سیستم امنیتی، قضایی و مدیریتی جمهوری اسلامی. اعدام زانیار و لقمان مرادی جنایت بود. در روزهایی که جمهوری اسلامی از سوی امریکا و اسرائیل تحقیر می‌شود و نارضایتی‌های داخلی به آتش شعله‌ور زیر خاکستر بدل شده است تنها یک معنی دارد: نشان دادن اقتدار خونین یک نظام خونریز به مردم بی‌گناه و بی‌پناه …

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: