پنجشنبه۲۸مرداد۱۴۰۰ ‍ 🔴 نشست نمایندگان کارگران اعتصابی هفشجان با پیمانکاران

روز پنجشنبه ۲۸ مردادماه نمایندگان صنعتگران و کارگران پروژه‌ای هفشجان که در اعتصاب به سر میبرند در نشستی با برخی پیمانکاران به مذاکره و بحث و گفتگو حول شرایط کار کارگران پروژه‌ای نفت پرداختند.
در این نشست مقرر شد که پیمانکاران نیز ۵ نفر را بعنوان نماینده انتخاب کرده تا در جلسات پیگیری و تصمیم‌گیری و پیشبرد مطالبات کمپین مشارکت داشته باشند.

کارگران پروژه‌ای ساکن هفشجان در جریان این ۲ ماه از اعتصاب همواره به صحیح‌ترین شکل در پیشبرد اعتصاب و مطالبات خود اقدام کرده‌اند. برگزاری مجامع عمومی بزرگ و گسترده و اقدام به انتخاب نمایندگانی از میان کارگران برای پیگیری مطالبات و انجام مذاکره بر سر شرایط کار از مجموعه اقدامات صنعتگران اعتصابی هفشجان بوده است.
کارگران پروژه‌ای اعتصابی در سایر مناطق نیز، هم مجامع عمومی بسیار مهمی برگزار کرده‌اند و هم پیگیر مطالبات و پیشبرد اعتصاب هستند.

کارگران اعتصابی پروژه‌های نفتی ضمن تأکید بر دستاوردهای تاکنونی اعتصاب که منجر به قبول شرایط و ‌حقوق پیشنهادی کارگران از سوی برخی از کارفرمایان و پیمانکاران شده است، خواستار این هستند که این قراردادهای جدید که با افزایش دستمزد بر اساس نظر خود کارگران صورت گرفته است مبنای عقد قرارداد با تمامی کارگران پروژه‌ای گردد و تا قبول این شرایط برای تمامی کارگران، به پیگیری مطالبات‌شان ادامه خواهند داد.

#مرگ_بر_خامنه_ای
#اعتصابات_اعتراضات_سراسری_فروپاشی_رژیم
#نه_به_رژیم_اسلامی
#جنبش_همبستگی_ستمدیدگان_دادخواه_ایران
#MANSOUROSANLOUSENDIKALIST

https://t.me/khabargar/66146

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: