از وقتی حکم بانو”راحله راحمی پور “را دیدم شگفت زده شدم چگونه شما آنچه مردم میبینند را نمیبینید؟؟؟ حتما نظریه پنجره شکسته را شنیده اید … احکام ظالمانه ای که این سالها برای هرشاعر و معلم وکارگر برای هر منتقد و معترض ( مخصوصا بانوان ) صادر شد همان پنجره شکسته است که نشان میدهد پایه های” آسمانخراشِ قدرت وغرورتان” سست شده
شما یا میترسید !!وقتی برای یک بانوی دادخواه که نه مسلح بوده نه کار تشکیلاتی و گروهی کرده و نه حتی بیش از روشن شدن سرنوشت عزیزش درخواستی داشته” شش سال ونیم” زندان و قطع شدن مستمری زندگی اش را میدهید ،یعنی “گیج وسرگردان ”
شده اید، یعنی نمیدانید باید چه کنید ؟ وقتی نیمه شب چندنفر وارد خانه اش میشوید و بجای تفتیش خانه را شخم میزنید( البته این ساعت ورفتار اصلا خلاف قانون نبوده) و برای آرام کردن پسری که نگران مادر بیمارِ دستبند وپابند زده است فنون رزمی بکارمیبرید ،
یعنی بلند میگویید .
میترسم !!!
شاید از خودتان!!!!!! میترسید …..؟
از جوابِ سوالات خودتان ….
وقتی گفتید همه خواهر وبرادریم و نصیب “برادر طبری” و خواهر
“شیخ الاسلام” عشرت و ثروت بود و سهم بقیه فلاکت ؟ اگر بپرسی چرا بر فجایع دهه شصت وهفتاد سرپوش میگذارید و عواملش را محکوم نمیکنید؟
اگر بپرسی چرا باید دروغ بنویسم ؟ چرا یک دختر بیست ساله را بیست وچهارسال زندان میدهید ولی به کسانی که باعث فقر وفساد شده کرسی مجلس و دولت ؟ چرا کسانی که بی محابا وحیا دزدی های همدیگر را افشا کردند و فردا برسر یک خوان نشستند ویغما کردند و خندیدند؟
از جواب به این سوالات میترسید …
دنیایتان که باترس میگذرد اخرتتان هم با لرز و آتش ؟؟ از خودتان میترسید ولی از خدا نمیترسید ؟ شما بهتر میدانید یاسمین اریانی و نداناجی وزهرا محمدی و… نه برای مردم خطرناک هستند نه برای کشور (که شاید اگر بودند اکنون در کانادا و اروپا نزد خاوریها نرد میباختند)
شما از خودتان میترسید …از قضاوت خودتان !!!از روبرو شدن با نتیجه کارهایتان !!!

ایکاش همگی از خدا بترسیم !!!
وقتی باور داریم همه از اوییم وبسوی او میرویم
پوران ناظمی ۱۴مرداد ۹۹

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: