پیامی برای رسول خضری کارگزار رژیم در مجلس از شهرستان سردشت

 

آقای رسول خضری یک ماه از وعده بی پایه و اساس شما مبنی بر بازگشائی مرزها گذشت اما هنوز خبری نیست.
یک ماه پیش، در جریان برگزاری بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات با اشاره به شرایط کولبران و ضمن دادن وعده های فراوان گفتید : کولبران اگر یک روز کار نکنند، گرسنه می مانند.
آقای خضری یک ماه دیگر از گرسنگی کولبران گذشت. در این یک ماه نه تنها مرزها باز نشدند بلکه شمار بیشتری از کولبران بوسیله نیروهای هنگ مرزی و سایر مرزبانان مورد تیراندازی قرار گرفتند و جان باخته و مجروح شدند.
پرسش ما این است تاکی به این مردم دردمندی که به قول خودتان “نانشان به نرخ جانشان است” وعده دروغ و بی اساس می دهید؟ شما که یک ماه پیش گفته بودید شبانه روزی درصدد بررسی مشکلات کولبران هستید.
اما برخلاف ادعای شما، وزن کالای حمل بر کول کولبران 220 کیلو است. آنان همچنان مورد تیراندازی نیروهای حامی شما قرار می گیرند. آنان از بیمه محروم اند و هزینه درمان این دردمندان را در حالیکه توسط نیروهای مسلح مورد حمایت شما قرار می گیرند، انسانهای شریف می پردازند و فرزندانشان درس و مدرسه را ترک و کولبری می کنند. تاکی میخواهید وعده بدهید و این مردم را سر بدوانید؟
ما تردیدی نداریم نه شما و نه مقامات محلی و کشوری هیچ گونه اقدامی برای بهبود شرایط زندگی مردم کردستان و بویژه کولبران در دستور ندارید. آنچه را که می گوید مشتی وعده های فریبکارانه برای سردواندن این مردم دردمند است. پاسخ فریبکاری شما اعتراض photo_2017-11-28_08-53-31کولبران و مردم کردستان است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.