پیام آتنا دائمی از زندان: من امروز آزادم چون آزادی به آن طرف میله‌ها بودن نیست

پیام آتنا دائمی از زندان پس از شنیدن حکم جدید دو سال حبس و ۷۴ضربه شلاق: من امروز آزادم چون آزادی به آن طرف میله‌ها بودن نیست و هریک حکم جدید یعنی تایید آزادی من، من تا آخرش هستم تا زنده‌ام.

آتنا دائمی پس از دریافت حکم جدیدی که بخاطر پرونده سازی وزارت اطلاعات در زندان برایش صادر شد در پیامی بیادگاههای قضاییه ولایت فقیه را فرمایشی و مسخره خواند و گفت به این احکام نه تنها هیچ اعتراضی ندارم بلکه به آن فکر هم نخواهم کرد

آتنا دائمی اظهار داشت من امروز باید آزاد می‌شدم اما همه میدانند که تا جمهوری اسلامی هست، همه جای ایران زندان است. اما من آزادم، و برای همین است که مدام فکر می‌کنند با حکم جدیدی می‌توانند مرا زندانی کنند.

آتنا دائمی افزود:من برای مردمی که در آبان۹۸ کشته شدند عزاداری کردم و شلاقش را هم میخورم. این شلاق در برابر گلوله هایی که چهل سال است به قلب مردم شلیک می‌کنند چیزی نیست.

من امروز باید بعد از پنج سال آزاد میشدم اما همه میدانند تا زماني كه جمهوري اسلامي هست همه جای ایران زندان ست،اما من آزادم،انقدر آزادم که مدام فکر میکنند با دادن حكم جديد میتوانند من را زندانی کنند! اما براي من این احكام خنده دارست، حتی همان شلاق .من برای مردمی که آبان ۹۸ کشته شدند عزاداری کردم اینا اتهام زدن که در محرم بزن و برقص کردم! بله من برای مظلوم‌های زمانه‌ام عزاداری میکنم و شلاقش رو هم خواهم خورد نوش جان آن كسي كه میخواهد اين شلاق را بزند چون همیشه گفته‌اند یکی بزنی دو تا میخوری! اینها یك عمرست كه دارند مردم را شلاق میزنند و این شلاق در برابر اون همه گلوله ای که در این ۴۰ سال در قلب و مغز آدما رفته و کشته چیزی نیست ،فدای سر خانواده های کشته شده‌ها. انقدر این بیدادگاه های فرمایشی و این حکم و احکام ديگري که برايم صادر کردن و میکنن مسخره اس که حتی به آن اعتراض هم نخواهم کرد که وقت داشته باشند برای پرونده های دیگري که میخواهند برايم باز کنند.

شایان ذکر است که آتنا دائمی فعال مدنی محبوس در زندان اوین بر اساس پرونده جدیدی که با شکایت وزارت اطلاعات در زندان برایش گشوده شد، توسط شعبه ۲۴بیدادگاه  ضدانقلاب تهران به ۲سال حبس تعزیری و ۷۴ضربه شلاق محکوم شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: