پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارکران ایران

اعتراضات

 

photo_پیام نیشکر هفت تپه به فولاد

بنام خداوند جان و خرد
برادران فولادی درود یزدان به شما
هنوز تعدادی از همکاران شما در زندان هستند و متاسفانه همان روش هایی که برای سرکوب اعتصاب ما صورت گرفت ،برای پایان تجمع شما هم انجام داده شد.
ما کارگران هفت تپه شرمنده خانواده همکارمان اسماعیل بخشی شدیم به همان دلیل که به ما گفتند اگر بروید سر کار اسماعیل بخشی ظرف دو تا سه روز ازاد خواهد شد،نه تنها ازاد نشد بلکه بیشتر هم در زندان ماند و انواع اتهامات نیز به او وارد شد.
انسانیت مقامات از بین رفته و با ما کارگران و خانواده های ما به مانند برده رفتار میکنند، مقامات امنیتی با دادن وعده ازادی اسماعیل بعد از شکسته شدن اعتصاب و وعدهای دروغ به خانواده بخشی، انها را علیرغم میل باطنی شان وادار کردند که بین کارگران حاضر شوند و در خواست بازگشت به کار کارگران را داشته باشند و مطرح کردند که مقامات امنیتی قول داده که در صورت بازگشت به کار کارگران روز بعد اسماعیل ازاد خواهد شد.هنوز یادمان نرفته که یکی از روزها دختر اسماعیل لباسهای پدرش رابرای پدرش درب زندان برده بود و خوشحال از ازادی پدرش غرق در حس و حال شادی بود که آنروز هم خبری از آزادی نبود ویکباره دنیا بر سر دختر خراب شد و اشک از چشمانشجاری شد،اه از این همه ظلم.
شما اشتباه مارا نکنید و تا زمان ازادی دوستانتان به هیچکس اعتماد نکرده و اغاز به کار نکنید درغیر این صورت به شما قول میدهیم که زمان ازادی دوستانتان طولانی تر خواهد شد وخانواده هایشان روز به روز نگران تر.
فکر نکنید درصورت بازگشت به کار تهدیدات خاتمه پیدا میکند نه اصلا اینگونه نیست،مثال عیان ان شرکت نیشکر هفت په است که با بازگشتمان به شرکت تهدیدات بشدت زیاد شده.
هر چه سریع تر مقدمات یک سندیکا یا مجمع را به تناسب وسعت و اداره های خود بنا کنید وبه سر انجام برساند که حق قانونی شماست.
سخنی با استاندارخوزستان،اقای شریعتی شعارهای برادران فولادی همانند ما در چندین نوبت خطاب به شما بود رد پای شما همه جا هست،اگر به اسلام اعتقاد داشته باشی باید فرودست باشی وطبق اظهارات که شده اموال بسیاری به نام شما و خانواده شما است،پیشنهاد میکنیم داوطلبانه میزان دارایی های خود،همسر وفرزندانتان را اعلام کنید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اعتراضات
خیابانهای ماهشهر مسدود شد

خیابانهای ماهشهر مسدود شد ◾️ سه شنبه ۱۵ مهر ماه، مردم ماهشهر و رانندگان شهری در اعتراض به کمبود گاز و وضعیت موجود خیابانها را مسدود و در فرمانداری دست به اعتصاب زدند. در هر گوشه کشور اعتراضی برپاست.

اعتراضات
تجمع اعتراضی کارگران بخش های مختلف شرکت برق ویس ( رامین) در مقابل ساختمان شرکت در اهواز

۸ مهر ۹۹ : تجمع اعتراضی کارگران بخش های مختلف شرکت برق ویس ( رامین) در مقابل ساختمان شرکت در اهواز در این تجمع که در محوطه بیرونی شرکت در مسیر اهواز ملاثانی انجام شده است، کارگران خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند. پرداخت حقوق معوقه چندین ماه، …

بیانیه ها
بیانیه ۴۷ کشور جهان درباره نقض حقوق بشر در ایران؛ اعدام نوید افکاری منزجرکننده بود

بیانیه ۴۷ کشور جهان درباره نقض حقوق بشر در ایران روز جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹، چهل و هفت کشور عضو سازمان ملل متحد با انتشار بیانه‌ای نقض گسترده حقوق بشر در ایران را محکوم کردند. ۴۷ کشور عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد با محکوم کردن «نقض شدید …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: