پیام تسلیت داوود سلیمانی نماینده سابق مجلس، در پی درگذشت پدر سردار سلیمانی

در گروهی دیگر دوستی با خشم به احمد زید آبادی تاخته بود.
دیدم نا چارم گوشه کوچکی از احمد زید آبادی گرامی را دیده ام برای نوشته شدن در تاریخ و جلوگیری از انحرافات آینده تا جایی که می توانم اثر بگذارم بیان کردم. خواهش می کنم بخوانید و‌نظرتان را بدهید.

احمد زید آبادی در زندان رجایی شهر هم که از اوین آوردنشان، هرگز در موضع یک دادخواه و انسانگرا نایستاد. بیشتر سیاست باز بود. بیش از دو سال از نزدیک در زندان رجایی شهر یا گوهر دشت کرج در بند های سه کارگری قسمت تالار بزرگی که رژیمی ها و اسلامیست ها آنرا حسینیه می نا میدند، و سپس سالن ۱۲ بند ۴- جوانان که بعد مثلا این بند را به سیاسی ها دادند ، با هم بودیم. ایشان محافظه کار، آرام و در طیف و سر سفره حکومتی ها همراه آقای داوود سلیمانی نماینده مجلس ششم، که هنوز روی اسم خمینی خدعه گر تعصب داشت، بودند. او ‌(سلیمانی) نماینده مجلس ششم https://www.jamaran.news/بخش-پروفایل-182/779320-پیام-تسلیت-داوود-سلیمانی-نماینده-سابق-مجلس-در-پی-درگذشت-پدر-سردار-سلیمانی، (برای شناخت بیشتر این طیف و داوود سلیمانی، همکنون، میتوانید این سایت حکومتی، را ببینید) سلیمانی و مهدی محمودیان بدلیل اینکه دبیر دلیر بختیاری ما ارژنگ داوودی یکی از قدیمی ترین زندانیان سیاسی ایران را که همواره هر بیدادی را که در زندان می دید، بر علیه خمینی خدعه گر و خامنهی تقیه کار، فریاد و ناسزا بلند می کرد، ارژنگ را کتک زدند، ناسزا گفتند مهدی محمودیان با آن هیکل گنده اش، ارژنگ پیرمرد ۶۰ ساله را بلندکرده و از پس گردن و از پشت زانوهای او را به طرف هم فشار می داد، و فریاد میزد آخه تورا چکار کنم؟ چرا به امام توهین میکنی؟ داوود سلیمانی ارژنگ داوودی را تهدید میکرد اگر یکبار دیگر به (امام) خمینی بد ‌بیراه بگویی میکشیمت! ما تا خبر شدیم جلو رفتیم و با حضور بقیه زندانیان سیاسی از طیف های برانداز و آزادی خواه مجبور شدند، ارژنگ را به زمین نکوبند. و مهدی محمودیان پاهای ارژنگ را اول رها کرد تا بتواند روی زمین بایستد. خوشبختانه ارژنگ آن قدر دلاورست و خوشبختانه هنوز با بیست سال سابقه تحمل شکنجه های رژیم ، در بسیاری از زندان‌ها که به آنجاها تبعیدش کرده اند، زنده است. همکنون در زندان رجایی شهر است برای چندمین بار! من تا کنون خاطرات دوران زندانم را منتشر نکرده ام، اما هر زمان نکته ای که به شناخت افراد بیشتر کمک کند، که در یادداشتهایم دارم، را برای روشن کردن اندیشه انسان‌ها بیان می کنم. عیسا سحر خیز و مسعود باستانی، هم دور آن سفره حکومتی ها می نشستند.
این احمد زید آبادی این دروغ ها را خیلی نرم بیان میکند. طنازی لطیفی هم دارد. حکومت آن طبع کلام و لهجه شیرین کرمانی او را برای تبلیغ استفاده کرده و انگ او را شرف اهل قلم می نامند. چون اینها پایگاه فکری شان اسلامی است. همسر ایشان همان دختر کوچکی است که در زمان شاه، (ازشنیده ها و برخی نوشته ها می نویسم) در فرار اشرف دهقانی چریک فدایی خلق ایران، اورا در آغوش اشرف قرار دادند، چادر و دیگر امکانات این فرار را خانواده زنده یاد، آقای محمدی گرگانی که پدر همسر آقای احمد زید آبادی بودند، با کمک دوستانی دیگر از طیف ملی مذهبی(اصطلاحن) یا نهضت آزادی و مجاهدین خلق ایران فراهم کردند. از نظر من ، اینها برای آنکه یک رژیم اسلامی بر سر کار بیاید خیلی هزینه داده اند. ترس اینها از برکناری رژیم اسلامی دو گانه است؛ اول آنکه با شکست اسلام در صحنه حکومتی ، در جواب صدها خانواده و هزاران فامیل دختر و پسر هایی را که فریب دادند، و تعصب مذهبی به اینها خوراندند، چه بگویند. چه این طیف ملی مذهبی و چه طیف اسلامی و مذهبی جبهه ملی و نیروهای دیگر اسلامی مثل دکتر حبیب اله پیمان گرامی، یداله سحابی گرامی، که تازه خردمند ترین و مدرن ترین اندیشه ورزان و عملگرایان اسلامی بودند، همواره در این تناقض بین اسلام و انسانیت گیر کرده اند. پس احمد زید آبادی به دلیل تعصب اسلامی نا چار است از پلیدی های رژیم اسلامی دفاع کند. شق دوم: اینها در دوران دبیرستان و دانشگاهی که رفته اند از رانت های بسیار گرانبهای اسلامی استفاده کرده اند. مدارسی که مذهبیون راه انداخته اند. از دوران شاه، کسانی مثل بازرگان ، سحابی پدر ، زنده باد تالقانی، و دیگر ملی مذهبی ها(هرچند این تیتر بی معنا و متناقض است. که خمینی به روشنی دشمنی اسلام با ملیت را روشن کرد. چرا که اسلام همانطور که ساواکی مشهور علی شریعتی کارشناس اسلام عملگرا و حکومت خواه، (تمامیت خواه) به گسترده گی در نوشته هایش نشان داده است، یک اندیشه جهان گرا و تمامیت خواه است. که در قانون اساسی رژیم اسلامی که با حضور ده ها تن از این ملی مذهبی ها(اصطلاحن) در مجلس خبرگان اسلامی به تصویب رسیده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: