پیام تسلیت گروه مادرانه در سومین روز درگذشت دکتر محمد ملکی

خبر

پرواز معلمی که شمع وجودش هرگز خاموش نمیشود را به مبارزین علیه استبداد و فرزندانش تسلیت میگوییم.
گروه مادرانه ازدست دادن یار مبارز و همراه دیرین خود، دکتر محمد ملکى را زخمى عمیق بر پیکر جامعه مبارزین ایران دانسته و ضمن ابراز تاثر و تاسف اعلام میکند که راه این مبارز نستوه همچنان ادامه خواهد داشت.
همانطور که پرچم مبارزه علیه ظلم و استبداد از سالهای گذشته به دوش فرزندان مبارز ایران امروز، منتقل ومشعل ازادیخواهی، هرگز خاموش نشده است، این مصیبت نیز ما را استوارتر میکند تا پرچم ازادگی همدل همیشگی خود را بدوش گرفته و تا ازادى سرزمین مادری مان از پاى ننشینیم.
یاران و دوستان! مبارزه نیز چون ققنوس از خاکستر خود متولد و با از دست دادن هر عزیزی، تولدى دیگر میاید. شجاعت و همدلی و همراهی بیدریغ دکتر ملکى با خانواده های دادخواه ، دم به دم تکثیر شده و راهمان را هموارتر میکند. او مردی بود که هرگز اسیر ناامیدی و ترس نشد. حکومت دیکتاتور ،حتی تا نفسهاى آخرش از ظلم بر او کوتاهى نکرد. اما این رنج ها و الام وارده، او را خانه نشین و ساکت نکرد. .
اکنون نیز، ما مادران دادخواه تا سرنگونى این ظلم و ستم که بر فرزندانمان، یار دیرینمان و مردم ایران رفته ایستاده و زخمهای قلب خونین خود را چون گذشته التیام میبخشیم . زیرا اموخته ایم که شیوه مبارزه علیه استبداد اینچنین است. هر شب ستاره ای از اسمان غمزده به زیر میکشند و باز، باز اسمان غرق در ستاره هاست.
شهین مهین فرمادر امیرارشد تاجمیر،
شهناز اکملی مادر مصطفی کریم بیگی،
حوری گلستانی مادر بهنود رمضانی،
سیمین عیوض زاده مادر امید علیشناس
منصوره بهکیش خواهر دادخواه شش تن از اعضای خانواده
شعله پاکروان مادر ریحانه جباری
مادر اسانلو و فرشته اسانلو مادر و خواهر افشین اسانلو
اکرم نقابی مادر سعید زینالی
راحله راحمی پور خواهر حسین راحمی پور
ناهید شیرپیشه مادر پویا بختیاری
مرسده محسنی خواهر مجتبی محسنی
قدمخیر فرامرزی و ژیلا احمدی مادر و خواهر بهرام و شهرام احمدی
هلن منشی زاده، اشرف خانعلی زاده و
سایر اعضای گروه مادرانه

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: