پیام جمعی از فعالان سیاسی داخل کشور به زندانی سیاسی زینب حلالیان

به زینب جلالیان:

رفیق خوبمان ، رفیق بلوط های همیشه سبز زاگرس؛

سالهاست که در بند ظلم و ستم به جرم دفاع از مرامت اسیر زندان های صاحبان زور و زر گشته ای و شکنجه های این شب پرستان هم نتوانسته ذره ای از استقامت تو بکاهد. با بیماری های گوناگونی روبرو شدی که چشم هایت را نیز از تو گرفته و داغی این بی سویی چشمانت نه تنها وجود تو را که ما رفیقانت را نیز در لحظه به لحظه ی ندیدن هایت شکنجه می کند.
امروز سیزده سال از مقاومتت می گذرد و تو برای ما نماد شرافت و مقاومت هستی حتی اگر رسانه‌های مدعی هم شکنجه‌ها و تبعیدهایت را سانسور کنند و از تاجران سیاسی و فعالان پوشالی قهرمان بسازند. فارغ از هر رنگ و بوی ناسیونالیستی که عذابِ ساخته دست بشر است تو را فریاد می زنیم و با تو علیه تمام این نابرابری های طبقاتی گام برمی داریم. تو را فریاد می زنیم و تا آزادی بی قید و شرطت سکوت نمی کنیم، آزادی ات را نغمه کنان در جای جای این جهان بر تمام قله ها آواز می کنیم. تو را که تنها زندانی سیاسی زن محکوم به حبس ابد هستی و دیگر زندانی نمانده که به آنجا تبعید نشده باشی و بیماریی نمانده که بر جسم رنجورت سنگینی نکرده باشد. ولی می دانیم که تو محکم همچو کوه ایستاده ای و خاری در چشم جلادانی هستی که حتی رفیق دلسوزت و همپای زندانیان، « امیرسالار داوودی » عزیز که بی هیچ چشمداشتی و بدون دریافت هیچ هزینه ای، وکالت بسیاری از متهمان سیاسی و عقیدتی را بر عهده می گرفت و شرافت وکالت را بر همگان ثابت کرد را نیز به جرم دفاع از تو و دیگر رفقای در بندمان به اسارت کشاندند و با حکم وحشیانه ای به پانزده سال حبس محکوم کردند؛ او نیز مانند تو از سوی همان مدعیان، سانسور می شود.
ما امضاکنندگان این بیانیه فارغ از هر گرایش سیاسی و عقیدتی، خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط شما عزیزانمان هستیم و با شما « زینب و امیرسالار » عهد می بندیم که تمام توان خویش را به کار گرفته و برای آزادی تان از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم و صدای شما را به گوش آزادی خواهان برسانیم.

🖋از طرف جمعی از فعالان سیاسی داخل کشور – ۲۰ اسفند ۹۹

زینب جلالیان از ۲۰ اسفند ۸۶ تا ۲۰ اسفند ۹۹ مدت ۱۳ سال است بدون یک روز مرخصی با حکم حبس ابد به جرم آزادیخواهی در زندان است.

طی این سال‌ها او همواره از دسترسی به خدمات پزشکی محروم بوده و مقامات جمهوری اسلامی همچنان برای اخد اعترافات اجباری در مقابل دوربین شکنجه‌اش می‌کنند!

او گفت: «باور کنید هر وقت ستمگران، ظلم و شکنجه را بر من بیشتر می‌کنند، من جسورتر و مقاوم‌تر می‌شوم».

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: