حمزه درویش؛ من درنده خویی خامنه ای را از روی بازجوها تشخیص دادم!

حمزه درویش در پیام خود که خطاب به مردم شریف ایران و جامعه جهانی منتشر شده، به کارکرد ۴۳ ساله ولایت فقیه پرداخته و در آخر شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه و مرگ بر خامنه ای» سر داده است.

زندانی عقیدتی سیاسی حمزه درویش، همچنین از پرونده سازی کارشناسان وزارت اطلاعات بر علیه خود به اتهام توهین به خامنه ای خبر داده و می گوید: «هرگز به خامنه ای اهانت نکردم. بلکه واقعیتهای خبیثانه و پلیدانه وی را بیان نموده ام و پشیمان هم نیستم و نخواهم شد.»

متن پیام حمزه درویش زندانی عقیدتی سیاسی از زندان لاکان رشت :

امروز جمعه ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰هجری شمسی ساعت ۵ غروب به وقت ایران است.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مردم شریف ایران و جامعه جهانی
اینجانب حمزه درویش هستم ۲۸ ساله زندانی سیاسی زندان مرکزی رشت – گیلان

اکنون ۷ سال است که در زندان رژیم ستمکار و جلاد ولایت فقیه به رهبری خامنه ای آدمکش می باشم. رژیم تروریستی که بنایش بر ظلم و جنایت و قتل استوار است.

بنده در طول ۷ سال حبسم معنی و مفهومی که از رژیم ولایت فقیه فهمیده ام اینست:

ولایت فقیه یعنی یک تروریسم بین المللی، ولایت فقیه یعنی سرکوب و ظلم به اقلیت های دینی و مذهبی، ولایت فقیه یعنی زندانی کردن و اعدام بی گناهان، ولایت فقیه یعنی یک دیکتاتوری مطلق دور از اسلام و انسانیت، ولایت فقیه یعنی خونریز و خونخوار، جنگ طلب، تفرقه افکن، ترویج جنگ و جنایت و بی بند و باری، ولایت فقیه یعنی ضد اسلام، ضد بشریت، ضد صلح، ضد آزادی، ولایت فقیه یعنی ۴۳ سال فقر و فساد، فحشا، قتل، غارت، چپاول، دزدی، اختلاس، ولایت فقیه یعنی ۴۳ سال است که اعتبار و آبروی کشورم را در جامعه جهانی از بین برده است. ولایت فقیه یعنی شمر زمان، ابراهیم رئیسی و یزید زمان خامنه ای ملعونی که آب را بر روی مردم اصفهان بسته اند.

ولایت فقیه یعنی پرورش تروریستهایی چون قاسم سلیمانی و حسن نصرالله، ولایت فقیه یعنی ساماندهی و حمایت از گروههای تروریستی چون سپاه پاسداران و حزب الله لبنان، ولایت فقیه در یک کلام یعنی اراذل و اوباشی چون خامنه ای آدمکش که دستش به خون جوانان و مردم ایران و حتی مردم سوریه، لبنان و یمن آلوده است.

اما با توجه به اینهمه تفاسیر از ولایت فقیه باز هم مرا به انفرادی برده و مورد ضرب و شتم قرار می دهند. پرونده ای جدید درست میکنند و می گویند که چرا به خامنه ای توهین می کنی.

اولا: وقتی شماها بخصوص کارشناسان ارگانهای امنیتی ایران به مقدسات اقلیتهای دینی و مذهبی توهین و فحاشی می کنید، توهین و اهانت محسوب نمی شود، اما حرفهای ما که واقعیت دارد توهین محسوب می شود؟

دوما: بنده هرگز به خامنه ای اهانت نکردم. بلکه واقعیتهای خبیثانه و پلیدانه وی را بیان نموده ام و پشیمان هم نیستم و نخواهم شد.
این واقعیت جامعه است که خامنه ای حیوانی چون خوک و روباه صفت است که بنده می توانم میزان و شدت حیوان صفت بودن خامنه ای را با دیدن کارشناسان اداره اطلاعات رشت حدس بزنم. چرا که خوی بی رحمی و حیوان صفتی در کارشناسان اداره اطلاعات رشت بیانگر همه چیز است.

مردم عزیز ایران و جامعه جهانی؛
در سخن پایانی شعاری که می خواهم سر دهم، نه تنها شعار بنده بلکه شعار جوانان و مردم ایران است؛

مرگ بر اصل ولایت فقیه
مرگ بر اصل ولایت فقیه
مرگ بر خامنه ای
لعنت بر خمینی

حمزه درویش
زندانی سیاسی زندان مرکزی رشت – گیلان
جمعه ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰
ساعت ۵ غروب به وقت ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: