پیام دبیر کل شورای مدیریت گذار به دمکراسی در ایران به ملت لبنان

گزارش

ملت مبارز و مقاوم لبنان،
این روزها همه جهانیان با تحسین و اعجاب شاهد تلاشهای مستمر شما برای رهائی از بن بست سیاسى و فساد حکومتى و ساختن آینده اى بهتر هستند.

شما در خاورمیانه نمونه ای مثال زدنی از جامعه اى روادار، با ادیان و فرهنگ هاى گوناگون، آزادى بیان و مطبوعات و رسانه های آزاد بوده و هستید. حتی جنگ ۲۵ ساله غم انگیز داخلی و استیلای سیاسی سوریه و نفوذ جمهوری اسلامی و خطر آفرینی همسایگان نیز نتوانست این خصوصیت تاریخی بیمانند، یعنی رواداری اجتماعی و مذهبی را، از شما بستاند.

اکنون با وقوف به الزامات جهانی نوین و با شجاعتی بیمانند، بسیاری از جوانان شما با عبور از مرزهای طایفه ای و مذهبی خواستار اتحادی ملی، بر پایه حقوق شهروندی انسان مدرن و معاصر و عبور از موانع رقابتهای تاریخی رو به اضمحلال، مى باشند.
همان دیوارهای مخروبه و کوتاهی که جمهوری اسلامی با ایجاد گروههای وابسته بخود در کشور زیبای شما قصد دارد براى تامین منافع ایدیولوژیکش با ترویج و حمایت از شیعیگری سیاسی و تحمیل آن به جامعه چند فرهنگی و روادار شما با تمام قوا درحفظ انها بکوشد.

شما عزم دارید با حذف بسیاری از سیاستمداران و حاکمان، این تجاوزگران و ماجراجویان مفسده انگیز را از دخالت در امور داخلی لبنان بازدارید و سرنوشت کشور را خود بدست بگیرید و حکومتى از آن خود داشته باشید. در این هدف ملی مسلما پیروزی از آن شماست.

شورای مدیریت گذار از جمهوری اسلامی به دموکراسی در ایران از همه خواسته های بحق شما حمایت میکند و دخالت جمهوری اسلامی و ایادیش را در گسترش فساد و چند قطبی کردن کشور شما، بخاطر منافع استراتژیک جنگ طلبانه اش، محکوم مینماید .

با آرزوی پیروزى شما براى ساختن لبنانى دمکراتیک و عارى از جنگ

دبیرکل شورای مدیریت گذار به دمکراسی در ایران

حسن شریعتمداری
سه شنبه ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹

photo_شریعتمداری--۲۳

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
♦️ شکنجه عباس عسکری از بازداشت شدگان آبان ۹۸ جهت گرفتن اعتراف اجباری♦️

♦️عباس عسکری یکی از بازداشت شدگان اعتراضات آبان ۹۸ برای اعترافات اجباری مورد شکنجه های شدید قرار گرفته است. ♦️عباس عسکری ۳۴ ساله در اعتراضات آبان ۹۸ در اهواز دستگیر شد. وی پس از کشته شدن رضا نیسی نوجوان ۱۶ ساله در ۲۵ آبان ۹۸ که توسط نیروهای سپاه مورد …

خبر
🔴‏ شکایت زنده یاد نوید افکاری از وکیل مزدور تحمیلی، حمیدرضا جمشیدی اردکانی

زنده یاد نوید افکاری، در ۲۵ آذر ۱۳۹۸، از حمیدرضا جمشیدی اردکانی، وکیل دادگستری مزدور جمهوری اسلامی که با فشار دستگاه اطلاعاتی به وی تحمیل شده بود، به خاطر تبانی در تضییع حق و تأیید گزارش دروغین آگاهی و دیگر خیانت های این وکیل فاسد دادگستری، به دادستانی استان فارس …

خبر
ویدیو مراسم چهلم جانبخش راه آزادی مصطفی صالحی قهرمان قیام دی ماه ۹۶

ساعت ۴ و نیم بعدازظهر امروز پنجشنبه ۲۷شهریور ۱۳۹۹ مراسم باشکوه چهلم شهید مصطفی صالحی در گلزار شهدای کهریزسنگ برگزار شد. پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ، مراسم باشکوه چهلم دلاورقیام مصطفی صالحی در گلزار شهدای کهریزسنگ برگزار شد. حدود ۱۰۰۰ تن از مردم، دوستان و آشنایان و خانواده این جانبخش …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: