مردم شریف و نوع دوست ایران

در روزهای اخیر شاهد اعدام، کشتار و سرکوب های شدید در محروم ترین استان کشور (سیستان و بلوچستان) بوده ایم. جمهوری اسلامی که از بدو استقرار تیغ کین به دست و بی رحمانه مردم ایران را می کشد مشخص نیست به کدامین گناه ناکرده مردم نوع دوست، عزیز، محبوب و مظلوم سیستان و بلوچستان را قتل عام می نماید.

استبداد حاکم بر ولایت مطلقه فقیه بیش از سی و هفت نفر را در مدتی کوتاه در این استان کشت، هنوز زخم کشتار همه مردان یک روستا در این استان آلام نیافته که هر روز خبری دردناک و اندوهبار پلیدی و سیاهی سیاست و رفتار حاکمان را در این خطه نمایان می کند.

پرواضح است که ما مردم ایران با هر نوع گویش، فرهنگ، آداب و رسوم و مذهب اعضای پیکره ی ایران تاریخ سازیم. گویی حاکمان تلاش دارند تا بازماندگان رستم و زال را از بین برند.
اینک که دریافتیم مقاومت مداوم و ایستادگی و یکپارچه در برابر سیاستهای ویران کننده ی حاکمیت تنها راه نجات کشور و مردم است دست یاری و اتحاد به سوی شما همنوعان مظلوم دراز می کنیم تا با شکل دهی اتحادی بی نظیر بساط ظلم و استبداد را از این کهنه دیار تمدن ساز بر کنیم.

از یکایک مردم شریف و نوع دوست ایران و همچنین از گروهها، احزاب، جریان‌های سیاسی، فعالین مدنی و حقوق بشری و در یک کلام از ایرانیان آزادیخواه دعوت می نماییم تا با نمایش اتحاد و همبستگی ضمن دفاع از حقوق پایمال شده ی مردم سیستان و بلوچستان یکپارچگی خود را با حمایت از این بیانیه به حاکمان ضد مردمی نشان دهند.

ایران سرای من است،
از هر کجای این کهن دیار که باشم،
نغمه ی اتحاد سر می دهم و دشمن حقیقی را از این مرز و بوم می رانم.
من، تو، ما نماد و تاریخ سازان آینده این دیاریم.

 

پ ن :

بسیاری از مردم سیستان و بلوچستان مجبور به استفاده از #هوتک ها به عنوان منبع آب شرب مشترک #حیوان و #انسان هستند و سالیانه ده ها کودک بلوچ در هوتک ها غرق می شوند.

🔶 دسترسی شهروندان ایرانی به آب شرب سالم در بسیاری از نقاط کشور در حالی امکان پذیر نیست که جمهوری اسلامی با صرف هزینه های چند میلیون دلاری در حال ساخت و راه اندازی دستگاه های عظیم آب شیرین کن در #فلسطین و #لبنان است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: