پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند درمورد دستگیری همسرش زهرا اکبری نژاد

نامه های وارده

درود بیکران به زهرا و فرنگیس و بیشمار زنان و دختران میهنم که با پایداری و استقامتتان در مقابل هیولای زمان، عزم و تعهد همچون منی را در ستیز با این جنایتکاران ضدبشر تا روز سر نگونی می افزایید.

روزی که برادر شهیدم شهرام احمدی از به اصطلاح دادگاه بازگشته بود با خنده ای که جزء لاینفک صورتش بود، گفت: «وقتی به شیوه دادرسی و دادگاه اعتراض کردم، قاضی جنایتکار دادگاه در جواب گفت حرف نزن تو احتیاج به محکمه نداری زیرا قبل از ورود به دادگاه سه بار به اعدام محکوم شده ای و باید تو را به محل اجرای حکم میبردند و حاکم به اصطلاح شرع ادامه میدهد
۱-حکم اول برای این که جوانی و معترض
۲-حکم دوم بعلت اینکه کرد هستی
و سومین حکم هم زیرا اهل سنت هستی»
حال هر چه میخواهم برای همسر در بندم و یا مادر فرنگیس، مادر هم سلولی سابقم سهیل عزیز، بنویسم می‌بینم این دو همانند مادر شعله (مادر ریحانه شهید و سربه دار) و یا خیل بیشمار مادران و خواهران گرانقدرم در ابتدای امر، بعلت زن بودنشان در این حکومت زن ستیز هر کدام یک محکومیت از جانب آخوندها طلب کارند.
حال اگر به دادخواهی فرزند در بندت بپردازی و یا به عقاید همسر در بندت احترام بگذاری و یا دادخواه خون فرزندت شوی که در زیر شکنجه به شهادت رسیده باشد و یا خونخواه دخترکت باشی که از عزت و شرف خویش و همنوعانش دفاع کرده باشد و…. خود حکایت دیگریست .
زهرای عزیز!
تو همان روزی که در ستاد پیگیری وزارت بدنام در جواب درخواست بازجوی جنایتکار مبنی بر جدایی از من گفته بودی، من به عقاید همسرم احترام میگذارم و ۱۵ سال حکم زندان و حتی بیشتر از آن نیز باعث نخواهد شد که از همسرم جدا شوم، در حقیقت همانروز برای خود یک حکم زندان دیگر پیش خرید کردی و اصلا هم احتیاجی به سند و مدرک ندارد زیرا وزارتیان بد نام در سر هم کردن انواع و اقسام پرونده های صلواتی و مقیسه و سراج و ناصری و گیلانی پسند تبحر دارند .
اما نکته ای که میتوانم به زهرای عزیز و فرنگیس بزرگوار بگویم این استکه شما اولین به بند کشیدکان نیستید و آخرین آنها نخواهید بود. کمی با دقت بر دیوارها و کف سلول خود نظر کنید تا برایتان از دلاوریهای هزاران شیرزن دیگر خاطره ها تعریف کنند .
درود بیکران به زهرا و فرنگیس و بیشمار زنان و دختران میهنم که با پایداری و استقامتتان در مقابل هیولای زمان، عزم و تعهد همچون منی را در ستیز با این جنایتکاران ضدبشر تا روز سر نگونی می افزایید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 بیانیه جمعی از زندانیان زندان اوین در ارتباط با وخامت حال بھنام محجوبی

جمعی از زندانیان بند هشت زندان اوین در یک بیانیه از وخامت حال «بهنام محجوبی»، از درویشان محبوس در این زندان خبر داده‌اند. متن کامل بیانیه به شرح زیر است: وضعیت جسمانی بهنام محجوبی طی هفته‌های اخیر وخیم شده است به گونه‌ای که هم‌اکنون ایشان قدرت تکلم خود را از …

خبر
نامه اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران «نوفدی» به بایدن: ایرانیان خواستار پایان دادن به این رژیم هستند

نامه «نوفدی» به بایدن: ایرانیان خواستار پایان دادن به این رژیم هستند. آنها را نادیده نگیرید   انتخاب شما به سمت ریاست جمهوری را تبریک می گوییم. ما این نامه را از طرف اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران که سازمان غیرانتفاعی ایرانی-آمریکایی، و نماینده فکری بخشی از جامعه‌ ایرانی-آمریکایی …

خبر
متن کیوان صمیمی به مناسبت سالگرد تیرباران برادرانش : پرواز با بالهای شکسته

سه پرنده بودیم و هم آوا. فرا رسید سالروز به مسلخ بردن دو پرنده ی عاشق. ۴و۵ بهمن دو برادرم جان فدا کردند در راه عدالت و آزادی. ۴بهمن ۵۴ ساسان و ۵بهمن ۶۱ کامران تیرباران شدند و دو بالم شکست. یکی با استبداد چکمه در افتاد و دیگری با …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: