پیام زندانی سیاسی عقیدتی حمزه درویش از زندان لاکان خطاب به خامنه ای

خبر

 

♦️زندانی سیاسی عقیدتی حمزه درویش روز سه شنبه ۲۳ دی ماه ۹۹ طی پیامی از زندان لاکان رشت، خطاب به خامنه ای از آنچه در زندانها بر وی گذشته و ستمی که این نظام دیکتاتوری بر مردم می‌کند، نوشته است.

«خامنه ای، مدتی پیش سخنانی از شما در رسانه ها مشاهده نمودم در دل به تو و نظام ننگین ات خندیدم. اول فکر کردم که خواب می بینم ولی چه کنم که واقعیت بود. در آن لحظه به حال کشور خود افسوس خوردم که چه افراد نالایق و بی سوادی پای منبر تو نشسته اند. چیزی که نظر من را بخود جلب کرد پا منبر نشینان بودند که اشک تمساح می ریختند و تصدیقت می کردند.
باید بگویم که سخت در اشتباهی، آنان اشک تمساح می ریختند و تصدیقت می کردند تا اجازه و مجوز دزدی و اختلاس بیشتر را از تو بگیرند، همه آن صحنه ها بازی و نمایشی بیش نیست، همین بازی و نمایشها بیش از حد مغرورت کرده و باعث شده که تو به یک رهبر حقیر، منفور، ذلیل، ظالم، ستمگر، بی رحم، دروغگو و دیکتاتور تبدیل شوی و حقوق مردم ایران را نادیده بگیری و دست به ظلم و جنایت بزنی».

♦️«شناختن انسان ستمگری مثل تو کار بسیار پیچیده ای نیست. وقتی جنایتکاری مثل غلامرضا ضیائی رئیس زندان می شود و با تهدید به زندانیان می گوید من همانی هستم که چهار نفر را در کهریزک کشتم و یک میلیون تومان هم جریمه نشدم، قابل فهم است که چه رهبر جنایتکاری دارد. وقتی رئیس اطلاعات گیلان به همراه کارشناس (همان بازجو و شکنجه گر) خود به اسم مستعار رضا خانواده ام را در تاریخ ۱۶ /۷/۱۳۹۹ شمسی به اطلاعات فرا میخوانند و با تهدید می گویند که در صورت گرفتن وکیل و پیگیری اعاده دادرسی و ارتباط تلفنی با فرزندتان حتما با شما برخورد شدیدی خواهیم کرد، قابل درک است که چه رهبر ظالم، بی رحم و مستبدی دارد. وقتی کارشناسان (همان بازجویان و شکنجه گران) و رئیس اطلاعات گیلان من را بعد از ۵ سال حبس کشیدن ۶ ماه است که در انفرادی زندان لاکان زیر شدیدترین شکنجه های روحی و روانی و جسمی با روزی یک وعده غذا نگهداری می کنند قابل تصور است که چه رهبر سنگدل و ستمگری دارند.
ننگ و مرگ بر تو و زیر دستانت باد که برای رسیدن به اهداف شومتان ملت ایران را به گروگان و بردگی گرفته اید.
هرگز تو و زیر دستانت را نخواهم بخشید. آرزو می کنم هر چه زودتر مرگ گریبانگیرت شود که بهترین هدیه نیز برای ملت ایران خبر مرگ تو می باشد».

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بازهم کشتارحیوانات وسگ های بی پناه این باردر منطقه ماهدشت

به گزارش حامیان حقوق حیوانات بیش از بیست سگ بی سرپرست و بی پناه توسط سم در چاده ماهشهر به سمت تهران کشته شده اند . این اقدامات معمولا توسط شهرداری های منطقه انچام میشود شهرداری های چنایتکاری که بارها با وحشی گری به کودکان کار حمله میکنند و آنها …

خبر
اخبار هفتگی زندانیان سیاسی – ۲۴ دی ۱۳۹۹ با بیتا جوراب دوز و شکوفه آذرماسوله

همراه با گزارشات نقض حقوق بشر وبیانیه ها وپیام ها ونامه های زندانیان سیاسی : تیتر گزارشات ۱- فراخوان جبهه دموکراتیک ایران : هم میهنان ۵ شنبه ۲ بهمن همزمان با چهلمین روز قتل حکومتی #روح_اله_زم ، روز تاریخی ” #یاد_بود”را بر گزار کنیم. ۲-بیانیهٔ انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف، …

خبر
تفهیم اتهام به زندانیان سیاسی محمد بنازاده امیرخیزی و پیام شکیبا و امتناع مجید اسدی از شرکت در بیدادگاه

روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، جلسه دوم بیدادگاه  اتهامات مجید اسدی، پیام شکیبا و محمد بنازاده امیرخیزی، توسط شعبه ۲۹ بیدادگاه  ضدانقلاب تهران قاضی علی مظلوم برگزار شد. مجید اسدی، پیام شکیبا و محمد بنازاده امیرخیزی، سه زندانی سیاسی محبوس در زندانهای رجائی شهر کرج و اوین، در …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: