علی موسی‌نژاد فرکوش زندانی سیاسی با انتشار پیامی صوتی از زندان رجایی‌شهر کرج خطاب به خامنه‌ای خائن، از وی خواست ضمن پایان دادن به جنایت‌های خود برعلیه مردم مظلوم ایران، “بدون تنش و به میل خود قدرت را رها و ایران را ترک کند”.

این زندانی مبارز عنوان کرد: آقای خامنه‌ای! با حکومت جعلی و اشغال‌گر و ترویج دروغ و ریشه‌کنی حقایق انسانی با جنایت‌های متعدد و فریب و نیرنگ، هیچ عذر و بهانه‌ای برای نامشروع نبودن و ارتکاب جنایت علیه بشریت توسط شما باقی نمانده است.

وی تاکید کرد: چرا آشکارا آتش به روی مردم می‌گشایید و جوانان وطن را به خاک و خون می‌کشید؟ شما می‌دانید که تئوری گذار مسالمت‌آمیز از دیکتاتورها نتیجه‌بخش نیست و خیال باطل می‌کنید، اما شاید نمی‌دانید این پایان کار است و ستم‌دیدگان به ناچار از مرحله مسالمت‌آمیز عبور و به روش ستمگران روی

 

او در قسمتی از پیامش اضافه کرده است که با جنایت‌های متعددی که حکومت جمهوری اسلامی مرتکب شده است، “هیچ عذر و بهانه‌ای برای نامشروع بودن” حکومت او باقی نمانده است.

علی موسی‌نژاد فرکوش  دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی است و در دی‌ماه ۱۳۹۷، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. او در خردادماه ۱۳۹۸، به اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور» به ۵ سال حبس، به اتهام «توهین به روح الله خمینی» به ۱ سال حبس، به اتهام «توهین به رهبری» به ۱ سال حبس، به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» ۱ سال حبس و در مجموع به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شد.

این فعال سیاسی در آذرماه ۱۳۹۹ در منزل شخصی خود بازداشت و برای اجرای حکم حبس به زندان رجائی‌شهر کرج منتقل شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: