پیام سهیل عربی؛ تا حذف این قوانین ضدبشری اعدام توفانهای ما هم ادامه دارد

خبر

پیام سهیل عربی؛ تا حذف این قوانین ضدبشری توفانهای ما هم ادامه دارد

زندانی سیاسی، سهیل عربی در پیامی از زندان تهران بزرگ درباره حکم اعدام سه جوان بازداشت شده اعتراضات آبان۹۸، امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی گفت: «نه تنها با اعدام مخالفیم بلکه با محبوس نمودن آنها در این تخریبگاه نیز مخالفیم. نگهداری جوانهای معترض و عدالتخواه که اکثر آنها دانشجو یا کارگر هستند کنار سارق و فروشندگان مواد مخدر آسیب به تمام جامعه است.»
سهیل عربی در ادامە این پیام گفت: ما با خشونت و بی عدالتی،‌ ما با ظلم به آسیب دیدگان جامعه مخالفیم و از تمام مردم جهان میخواهیم چشم به روی این جنایت ها نبندند و پناه بی پناهان باشند.
این زندانی سیاسی با اشاره به توفان توییتری با ۱۰میلیون بار تکرار #اعدام_نکنید توسط مردم ایران و سراسر جهان گفت: «این فریاد تا لغو مجازات اعدام و آزادی تمام زندانیان سیاسی ادامه دارد و تا حذف این قوانین ضدبشری توفانهای ما هم ادامه دارد و قطعا مردم آزاری برای جلادان عواقب سنگینی خواهد داشت.»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نامه های وارده
نامه علیرضا فرشی از زندان تهران بزرگ؛ «چه کسی بر بازجویان وزارت اطلاعات نظارت دارد؟»

علیرضا فرشی دیزج یکان، فعال ترک (آذربایجانی) محبوس در زندان تهران بزرگ با نوشتن نامه‌ای خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه خواستار رعایت حقوق متهم و برخورد با بازجویان خاطی وزارت اطلاعات و رفتار فراقانونی آنان شده است. آقای فرشی در بخشی از این نامه در خصوص ماموران وزارت …

زندانیان
🔴 فوری: انتقال نسرین ستوده “به دلیل شرایط وخیم ناشی از اعتصاب غذا به بخش سی‌سی‌یو بیمارستان

رضا خندان همسر نسرین ستوده با اعلام این خبر گفته است که انتقال وی به بخش مراقبت‌های ویژه قلب، به دنبال وخامت حال جسمی او صورت گرفته است. نسرین ستوده، وکیل دادگستری و فعال حقوق بشر زندانی امروز شنبه ۲۹ شهریور در پی مشکل قلبی از زندان اوین به بیمارستان …

ویدیو ها
بشنوید: مادر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در یک پیام صوتی، خطاب به علی خامنه‌ای

شیر زن ، مادر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در یک پیام صوتی که به ایران اینترنشنال ارسال شده، خطاب به علی خامنه‌ای گفت اگر فرزندش را آزاد نکند، او را رها نخواهد کرد. محمد نوری‌زاد از منتقدان علی خامنه‌ای و یکی از امضاکنندگان بیانیه درخواست استعفای خامنه‌ای است.  

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: