مادر شهید پرافتخار، ستار بهشتی: آزادی نزدیک است

خانم عشقی در بیانیه سال گذشته خود خطاب به کارگران و معلمان ایران گفت: نمی‌دانم با چه رویی، روز جهانی کارگر و روز معلم را به شما فرزندانم تبریک بگویم. هر چقدر خود را برای تبریک گفتن به شما نهیب زدم، قلب مجروح و جگر سوخته‌ام امسال راضی نشد که مانند سال‌های گذشته، این روزها را تبریک بگویم.

وی خطاب به کارگران و معلمان گفت: بارها گفته ام که شرمسار نباشید، زیرا شرم‌ساری از آن افرادی است که سفره‌های آنها را خالی کردند و آنگاه که اعتراض کردید، اساس سفره‌تان را نیز برچیدند و شما را روانه زندان‌ها کردند و دست در جیب مردم بینوا کردند.

مادر ستار بهشتی با اشاره به اینکه روح‌الله خمینی از لحظه ورودش به ایران در بهشت‌زهرا با زبان بی‌زبانی گفت که جمهوری‌اسلامی، حکومت مرگ و آزار است اضافه کرد: بعد از مرگ خمینی، خامنه‌ای گفت باید به حال آن مملکت و مردمش گریست که من رهبر آن باشم.

خانم عشقی خطاب به خامنه‌ای نوشت: تو به وعده خود عمل کردی و روس‌ها پس از قرن‌ها تلاش، به برکت وجود جمهوری‌اسلامی، ایران را بلعیدند و ما به جای اشک، خون گریه می کنیم.

گوهر عشقی در پایان بیانیه‌اش نوشت: اینجا، وطن پاک ما ایران است و به توصیف او، حاکمان خونخوار و ضد ایرانی، جایی در این کشور نخواهند داشت.

گوهر عشقی، مادر شهید جاوید، ستار بهشتی در یک پیام ویدئویی خطاب به اسماعیل عبدی، معلم زندانی محبوس در زندان تهران بزرگ، گفت؛ پسرم اسماعیل عبدی، معلم فداکار مقابل ظلم نباید سر پایین کرد. یک روز اسم شماها و اسم تمام معلمان آزادی‌ به سردر مدرسه‌ها می‌رود. آزادی نزدیک است، صبر کن.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: