پیام عباس واحدیان شاهرودی: نشر اکاذیب؟!!! خطاب به محمد نوریزاد

نامه های وارده

جان برادر مگر نمی دانی در صادق ترین حکومت تاریخ نشر دروغ و افترا آنهم وقتی مخاطبت پاکترین افراد جامعه است چه مجازاتی دارد؟
تهمت اختلاس و وطن فروشی، ایرانخواری و گشایش رانت های بی در و پیکر و فسادهای مختلف زدن به انسانهای شریفی چون برادران لاریجانی، خلبان جانباز و شهردار اسبق و رییس قوه مقننه فعلی جناب قالیباف و دله دزد معرفی کردن سرداران رشید سپاه پاسداران و متلعقین و منتصبان عزیز بیت رهبری دقیقا مصداق عینی نشر اکاذیب است!
بدتر از آنکه در محضر بیدادگاه مستقل و قاضیان آزاده نه تنها ابراز پشیمانی نکردید بلکه با قدرت بیشتر مهر تایید بر گفتارتان زدید!
از همین روی ما ملت همیشه در صحنه ضمن سپاس بیکران از قوه قضاییه مستقل که اصلا از جایی خط نمیگیرد خواستار اشد مجازات برای کاذبین هستیم!
اگر قدر این نظام ولایی را ندانیم بطور حتم انواع بلایای زمینی چون فقر فساد گرانی تورم ظلم نکبت و اعتیاد و همچنین بلایای آسمانی چون سیل و زلزله و‌خشکسالی که درین چهل سال رنگ هیچکدامشان را ندیدیم بر ما فرود میآیند!
پس جان برادر تا دیر نشده توبه کن!

✍️عباس واحدیان شاهرودی
٢٧ مرداد ٩٩

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: