پیام فاطمه ملکی همسر محمد نوریزاد به مناسبت سالگرد بازداشت امضا کنندگان بیانیه ۱۴ و استعفای خامنه ای

اعتراضات

به نام خداوند حکیم

در سالگرد بازداشت غیرقانونی آقای محمد نوری زاد و دوستانشان به ما هدیه ای ویژه دادند دستشان درد نکند.
عصر روز دوشنبه بیستم مرداد ۹۹ ابلاغیه ای مبنی بر احضار فرزندم؛ علی نوری زاد برای اجرای حکم ۳/۵ سال زندان ارسال شد.
در شرایطی که کرونا در زندانها بیداد می کند و کشته های خاموش بسیاری دارد و قاعدتا باید زندانیان سیاسی آزاد شوند؛ در این وضعیت پسرم باید ظرف ۵ روز خود را به دادسرای اوین معرفی کند.
برای تحت فشار قرار دادن پدرش این خبط را انجام داده اند و خطاهای دیگر که بهتر است ناگفته بماند.
پسرم و پسران دیگر این مرز و بوم را می گیرند، می کشند تا مایه عبرت بقیه شوند، بد نیست به روند اعتراضات نگاهی بکنند و ببینند به مقصود خود رسیده اند؟!
علی من که اصلا سیاسی نیست فکر می کنید بعداز خروج از زندان چگونه فردی خواهد شد؟
البته می دانم که گوش شنوایی نیست ولی می گویم و می نویسم که ثبت تاریخ شود.
بنازید به این قدرتتان.
پدر را به جرم حق گویی و دفاع از حق پایمال شده ملت به ۱۵ سال زندان محکوم می کنید تلفنش را قطع می کنید پسر را به خاطر حضور در بزرگداشت کشته شدگان هواپیمای اوکراینی به ۳/۵ سال زندان محکوم و برای اجرای حکم احضارش می کنید و فردا هم هزار و یک کار دیگر.
براستی آیا کار دیگری از شما بر می آید؟!!!…

✍️فاطمه ملکی – ۱۳۹۹/۵/۲۱

به نام خداوند حکیم

یکسال گذشت.
از بازداشت غیر قانونی آقای نوری زاد و دوستانشان یکسال گذشت، سالی پر از فراز و نشیب برای ما خانواده ها… و سالی پر از درد و رنج برای عزیزانمان. اما گذشت و آنچه ثبت شد، همه افتخار بود و غرور…

گرچه بر دیگرانی هم که ظاهرا آزاد بودند چندان شیرین نبود، ولی همین بس که بدانیم بودنهایمان چه معنایی پیدا می کنند؛ ارزشمند است.

امروز دوشنبه بیستم مرداد ۹۹ برای دومین بار به ملاقات آقای نوری زاد رفتیم و ایشان در اعتراض به قطع تلفن همچنان ملاقات را تحریم کردند.

نزدیک به دو هفته است که راه تماس ایشان را مسدود کرده اند!، کاش می توانستند اعدامها و دزدیها و غارت بیت المال و… نیز را مسدود کنند. قطع تلفن یک زندانی که دستش از همه جا کوتاه است، یک قدرت نمایی در عالم هپروت است.

ایرادی ندارد؛ بزنید، ببرید، بکشید؛ زندگی برای شما اینگونه معنا پیدا می کند و تا این معنا عوض نشود معناهای برتر در مقابل شما خواهند ایستاد.

تغییر کنید.
در جهت مسیر خواستهای مردم حرکت کنید، و در گام نخست این تغییر، زندانیان سیاسی را ازاد کنید، و در محضرشان درس انسانیت و آزادگی بیاموزید، و گرنه زود دیر می شود.

✍️فاطمه ملکی – ۱۳۹۹/۵/۲۰

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی به دادسرای راسک احضار شد

ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی تبعیدی در شهرستان راسک واقع در استان سیستان و بلوچستان طی احضاریه ای به بیدادسرای عمومی وضد انقلاب این شهرستان احضار شد. در این ابلاغیه از وی خواسته شده است که طی مدت ۵ روز جهت دفاع از اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در بیدادسرای راسک …

خبر
پیام سهیلا حجاب زندانی سیاسی شجاع از درون زندان وپیوستن وحمایت وی از #پیمان نوین رضا پهلوی

  سهیلا حجاب وکیل دادگستری و زندانی سیاسی آزادی خواه از درون زندان خطاب به مردم: اعتصابات و اعتراضات را به خیابانها بیاورید و به رهبران جهان بفهمانید که این حکومت شیطانی را نمی خواهید. دست تمامی احزاب و گروههای مخالف رژیم جمهوری اسلامی را می فشارم و از آنها …

خبر
پرونده سازی و تفهیم اتهام جدید به رضا محمد حسینی، زندانی سیاسی

رضا محمدحسینی، زندانی سیاسی که دوران محکومیت ۷ ساله خود را در زندان رجایی شهر کرج سپری می‌کند، با دو پرونده جدید مواجه شده است. جلسه رسیدگی به اتهام مطروحه علیه آقای محمدحسینی در پرونده‌ای که اخیرا برای او گشوده شده، روز یکشنبه ۶ مهر در شعبه ۳ دادسرای اوین …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: