پیام محمد نوری زاد از زندان اوین برای ملت مظلوم ایران

 

درود بر مردم ایران!

۱. در زندان اوین بسیاری از خوبان و نخبگان و بی‌گناهان، از نوجوان تا پیر، زن و مرد، با استناد به قوانین اسلام ناب محمدی و با شیوه‌های هیولاگون؛ شکنجه، اعدام، زندانی، بی‌آبرو و اموالشان مصادره شده است.

من در این روزهای زندان از در و دیوار، صدای فریاد آنان را می‌شنوم که به من می‌گویند: “ای محمد نوری‌زاد، اگر می‌خواهی در جنایتکاری‌های ملایان و سرداران و اطلاعاتیها و قاضیان اسلام ناب داعشی جمهوری اسلامی سهیم و شریک نباشی، فریاد برآور ، و نگذار این خون‌های ریخته‌شده و آبروهای برده‌شده و عمرهای فرسوده در زندان و اموال مصادره‌شده بی‌پاسخ بماند.

۲. من اکنون برای اینکه به خودم ثابت کنم که من، محمد نوری‌زاد بیشعور و فریب‌خوار و بزدل و شریک جرم این جنایتکاران نیستم، در اعتراض به همه‌ی ویرانگری‌هایی که در این نظام، بدیهی و نهادینه شده، و نیز برای خروج از سکوت گورستانی حاکم بر ایران، هر روز سرم را به تیزیِ کاشی‌ها می‌کوبم؛ تا امروز ۳۸ زخم. و چهره‌ی خونینم را نشان افسرنگهبان می‌دهم و کتباً گزارش آنرا می‌نویسم. امروز، بیست و پنجمین روز اعتصاب دار‌وی من است، و تا کنون ۳۵ بار بیهوش شده‌ام، ۴ استنت(فنر) در رگهای قلبم دارم و “دو گرفتگی جدید که باید معالجه می‌شده”، ۴ بار از پله‌های بند ۶ به ‌پشت و رو به پایین سرنگون شده‌ام و از حال رفته‌ام.

۳. امروز ۱۶ / ۱ / ۱۴۰۰ ، ۲۲ روز از اعتصاب غذای من می‌گذرد، به‌شدت ضعیف شده‌ام، در این مدت ۷ کیلو وزن کم کرده‌ام.
من این راه را هوشمندانه و تا پای مرگ برگزیده‌ام؛ پس آماده باشید من، محمد نوری‌زاد، پیش از انتخابات ریاست جمهوری، جنازه‌ام را روی دوش هیولاهای ولایی خواهم نهاد، تا آنانی که خیال رای‌دادن دارند، با آرامش و لبخند، در صف بایستند، و یک گور پدری نثار آرمان‌های انسانی و مدنی مردم ایران کنند.

۴. اکنون که بازار انتخابات گرم است، می‌خواهم پرده از چهره‌ی جمعی از خیانتکاران بردارم؛ کاری به ملایان بیت رهبری و سرداران سپاه و

اصولگرایان ندارم، که اینان همگی دستشان به خون و مال و آبروی بی‌گناهان آغشته است و سرمایه‌های نقدی و انسانی و شعوری و سرزمین ما را چون ارث پدری بالا کشیده‌اند، یا به سیدحسن نصرالله‌های قاتل و یا قاسم سلیمانی‌های ویرانگر بخشیده‌اند، آنهم درست جلوی چشم مردمان گرسنه و زنان تن‌فروش و بچه‌های بی‌مدرسه و جوانان بیکار ایرانی.
اسلام ناب محمدی را عشق است؛ این‌ها به کنار…
با اطمینان می‌گویم که خائن‌ترین جریان سیاسی در کشور، اصلاح‌طلبان و به‌ویژه ملایانِ این جماعت‌اند، که با وعده‌های فریبنده، مردمی را که واژگونیِ نظام جلاد و دزد و خونخوار جمهوری اسلامی را مطالبه می‌کنند، با هزار نیرنگ به درون چارچوب نظام فرا می‌خوانند،
خود دانید..!

سخن آخر ؛
هر وقت خواستید رای بدهید، به یاد خائن‌ترین جریان سیاسی بیفتید که همگی به همه‌ی آرمان‌های بایسته‌ی مردم ایران شیشکی می‌بندند!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: