پیام هاشم خواستار از درون زندان به مردم ایران : ملت قهرمان ایران، امیدوارم شما هریک به تنهایی یک قهرمان باشید / امروز زندان اسلحه من است و در زندان بذر آزادی می کاریم

صبح روز پنج شنبه، صدیقه مالکی فرد همسر هاشم خواستار نماینده معلمان آزاده کشور و یکی از امضاکنندگان «بیانیه۱۴»، پس از یک ماه با آقای خواستار ملاقات کرد و آقای خواستار در این ملاقات در پیامی به مردم ایران تاکید کرد که بر سر مواضع بر حقش ایستاده ایستاده و از زندان به عنوان یک سلاح برای بدست آوردن آزادی استفاده می کند.

گزارش این ملاقات از زبان خانم صدیقه مالکی به شرح زیر است:

امروز صبح پنجشنبه ۹۸/۶/۲۱ساعت حدود۹به اتفاق فرزندانم به شعبه۹۰۳ بازپرسی دادسرای انقلاب اسلامی مشهد رفتیم (روز چهارشنبه ۹۸/۶/۲۰ برای پیگیری وضعیت خواستار به دادسرای انقلاب رفته و درخواست ملاقات داده بودم)

ساعت نزدیک ۹صبح خواستار را از اتاق بازپرسی آوردند، بعد ازسلام و احوالپرسی خلاصه گفتگوهایمان را در دو بخش می آورم:

🔵الف: از روز ۹۸/۵/۲۰ که جلودادگاه خواستار و بقیه دوستانش را دستگیرکرده بودند و به نقطه نامعلوم برده بودند.

۱_سه روز اول در زندان وکیل آباد ممنوع التلفن ممنوع الملاقات بودند و همه باهم اعتصاب غذاکردند

۲_ از ۹۸/۵/۲۲ آنها را به اطلاعات منتقل کرده اند و آقای خواستار تا امروز۹۸/۶/۲۱به مدت یکماه درسلول انفرادی بوده است (بدون حق تلفن وملاقات)

۳_در سلول کوچک انفرادی موکت کف سلول بسیار کثیف بوده سه پتو هم به آنها داده اند یکی برای زیرانداز، یکی بالش، یکی رو انداز. پتوها از موکت کف کثیف تر بوده اند.

۴_غذای اطلاعات برای جوانها قابل قبول بوده ولی برای آقای خواستار شور بوده که باعث شده فشارخونشان علیرغم خوردن قرص بالاتر ازنرمال باشد، ماست هفته ای یک عدد.

۵_میوه درمدت ۳۳ روز ۴ نوبت داده اند

۶_هواخوری یک روز درمیان به مدت نیم ساعت بصورت انفرادی روزهای تعطیل هواخوری هم تعطیل بوده است.

۷_وضعیت پزشکی برای اینها که مشکل حاد نداشته اند خوب بوده، به محض نیاز به دکتر، دکتر در دسترس بوده است.

🔴 ب: در ادامه آقای خواستار گفت:

ملت قهرمان ایران من سر مواضع به حقم هستم تمام نوشته ها مقاله ها و مصاحبه هایم را قبول دارم. از دهم اردیبهشت۹۷ که اطلاعات موبایل ولب تاپ و تبلت مرا برده و تلفن خانه ام را قطع کرده اندوشماره موبایل های اعضای خانواده ام را مسدود کرده اند. من هیچ کانال و گروه و فیس بوک و….ندارم. اگرکسانی ازطرف من یابنام من کانال یا گروه یا…..زده اند مسئولیت با خودشان است.

ملت قهرمان ایران من دراین مدت از عقایدم برنگشته ام و همچنان بر مواضع به حقم تاکید دارم (حتی اگر سالها در زندان باشم)

ملت قهرمان ایران
روزیکه گالیله از محکمه بیرون آمد یکی از شاگردانش گفت بدبخت ملتی که قهرمان ندارند. ولی گالیله گفت بد بخت ملتی که به دنبال قهرمان می گردد. من امیدوارم شما هریک به تنهایی یک قهرمان باشید.

ملت قهرمان ایران
انسانها گاهی با توپ و تفنگ برای محقق شدن آزادی بر علیه ظلم و ظالم می جنگند، گاهی باقلمی، گاهی باقدمی، اما من اکنون زندان را اسلحه خود قرار داده ام، ما زندان می رویم و در زندان بذر آزادی می کاریم.

✍️صدیقه مالکی فرد همسر سید هاشم خواستار زندانی در بند اطلاعات مشهد

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: