پیام هاشم خواستار خطاب به مسئولان نظام ؛ آهای «حرامزاده ها» ما هنوز زنده ایم و به مبارزه ادامه می دهیم!

خبر

سید هاشم خواستار در یک پیام صوتی که از زندان وکیل آباد مشهد برای ملت قهرمان ایران ارسال کرده است خطاب به قضات جنایتکار و حاکمان خونریز ایران گفت: ‌آهای «حرامزاده ها» ما هنوز زنده ایم و به مبارزه ادامه می دهیم!

۳مرداد۹۹، سید هاشم خواستار زندانی مقاوم در بند ۶-۱ زندان وکیل آباد مشهد و از امضا کنندگان بیانیه ۱۴ نفر برای استعفای علی خامنه‌ای، در پیامی که از این زندان برای مردم ایران فرستاده است با ابراز نگرانی از وضعیت آقای محمد نوریزاد و آرزوی سلامتی برای ایشان گفت:
«ملت قهرمان ایران؛ به زودی این رژیم سرنگون خواهد شد و همچون جنایتکاران جنگ جهانی دوم همون نازیهای هیتلری محاکمه خواهد شد».

هاشم خواستار در پیام خود ضمن اشاره به جنایت بزرگ قتل عامهای سال۶۷ گفت:

«ملت قهرمان ایران؛ تمام قضاتی که زندانیان سیاسی را در این چهل و یک سال محاکمه کرده اند اینها جنایتکار هستند. آنها در همین مشهد بیش از ۸۰۰ نفر را یک جا اعدام کردند و بعد در کامیونها ریختند و با لودر در بهشت رضای مشهد دفن کردند».

نماینده معلمان ایران در پیام خود گفت: «زندانی زمانیکه به داخل زندان می افتد تازه مبارزه را شروع میکند یعنی قبلا مبارزه نمی کرده حالا که به زندان افتاده مبارزه را شروع میکند.
درود بر آقای نوریزاد که در زندان هست و یک لحظه حاکمیت را به حال خودش رها نمی کند».

این معلم آزاده در پایان با یادآوری فیلم تاریخی پاپیون و مبارزه یک آزادیخواه برای رسیدن به گوهر گرانبهای آزادی گفت:….

ماینده معلمان ایران در پیام خود گفت: «زندانی زمانیکه به داخل زندان می افتد تازه مبارزه را شروع میکند یعنی قبلا مبارزه نمی کرده حالا که به زندان افتاده مبارزه را شروع میکند.
درود بر آقای نوریزاد که در زندان هست و یک لحظه حاکمیت را به حال خودش رها نمی کند».

این معلم آزاده در پایان با یادآوری فیلم تاریخی پاپیون و مبارزه یک آزادیخواه برای رسیدن به گوهر گرانبهای آزادی گفت:

«امثال من و آقای نوریزاد همون فیلم پاپیون هستیم که قهرمانش موقعی که خودش را به دریا انداخت گفت« …آقای حرامزاده ها؛ هنوز من زنده ام!
ما هم اعلام میکنیم که:… آهای حرامزاده ها هنوز هم ما زنده ایم و به مبارزه ادامه میدهیم».

درود بر محمد نوریزاد قهرمان و درود بر خانواده محترمشان که مثل کوه پشت آقای نوریزاد را گرفته اند و از آقای نوریزاد دفاع میکنند.
ملت قهرمان ایران؛
من درود می فرستم بر این همبندی عزیزم و سلام می دهم بر تمام زندانیان بر تمام شهدای راه آزادی زنده باد آزادی درود بر ملت قهرمان ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
تهدید به مرگ با آمپول هوا مصطفی هاشمی‌زاده،‌ دانشجوی بازداشتی جانباختگان هواپیمای اوکراینی توسط ماموران امنیتی

مصطفی هاشمی‌زاده،‌ دانشجوی بازداشتی مراسم یادبود جانباختگان هواپیمای اوکراینی در دی‌ماه ۹۸، در زمان بازداشت و بازجویی از سوی ماموران امنیتی به مرگ با آمپول هوا تهدید شده است. وی که دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه تهران است می‌گوید پس از بازداشت در دی‌ماه سال گذشته چندین بار تهدید به «مرگ» …

خبر
وضعیت زندانی سیاسی سهیلا حجاب، نگران کننده است

#سهیلا_حجاب در شرایط وخیم جسمی در بند قرنطینه زندان قرچک ورامین به سر می‌برد و از حق درمان و دیدار با خانواده محروم شده‌ است. سهیلا حجاب، زندانی سیاسی که محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری میکند، علیرغم تاربینی و عدم تعادل در حرکت از حق درمان و …

خبر
#امام_نوید_افکاری شعارنویسی تهران
ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: