پیام هاشم خواستار نماینده معلمان آزاده در رابطه با حکم اعدام سه جوان معترض آبان ۹۸ .

ویدیو ها

هاشم خواستار نماینده معلمان آزاده از زندان وکیل آباد مشهد؛ پیامی فرستاد و از مردم ایران خواست تا به حکم اعدام سه جوان معترض آبان ۹۸ اعتراض کنند .

هاشم خواستار نماینده مبارز و آزادیخواه معمان آزاده ایران، فعال سیاسی و یکی از امضاکنندگان بیانیه «استعفای علی خامنه ای و گذار از رژیم جمهوری اسلامی» که این روزها به «سمبل مقاومت» تبدیل شده است ، در اولین فایل صوتی که پس از ۱۱ ماه از زندان وکیل آباد مشهد بیرون داده و برای انتشار در اختیار «در تی وی» قرار گرفته است، از مردم ایران خواست که از جوانان مبارزی که جمهوری اسلامی آنها را به اعدام محکوم کرده است به هر شکلی که می توانند حمایت کامل کنند و نگذارند که این فرزندان راستین ملت را به چوبه های دار بسپارند.

نماینده مبارز و آزادیخواه معلمان آزاده کشور در بخشی از این فایل با خواندن شعری از استاد شفیعی کدکنی خطاب به مردم قهرمان ایران گفت؛ فرزندان راستین ملت همین جوانانی هستند که برای آزادی و دمکراسی از جان و مال و همه چیز خود گذشته اند و پا به میدان مبارزه نهاده اند، با تمام توان از آنها حمایت کنید.

آقای خواستار در ادامه با تاکید بر اینکه جان خود را در «راه آزادی ملت ایران» در کف دست گرفته است، با خواندن شعری از عطار نیشابوری خطاب به آنان که در شرایط کنونی حاضر نیستند هزینه دهند و پا به میدان مبارزه با ظلم بگذارند و بهانه می آورند گفت:

“گر مرد رهی میان خون باید رفت
وز پای فتاده سرنگون باید رفت
تو پای به راه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت”

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

خبر
مقاومت شهروندی با منصور اسانلو : با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه،

با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه، همبستگی های بزرگ‌تر را در مسیر های سیاسی پیشنهاد می‌کند . مسیر دموکراسی از تقاطع و اتحاد تشکل های. مردمی مثل سندیکاها می گذرد.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: