پیشنهاد سرفرماندهی ستمدیدگان دادخواه ، درپاسخ به پیام یکی از رزمندگان داخل کشور:

#سرفرماندهي_ستمديدگان_دادخواه #منصوراسانلو كارگرسنديكاليست ٢٢ تير٢٥٥٨ خورشيدي

كارگر خوزستاني دلاور اين فراخوان را كه(چه كسي) منتشر كرده است؟
به او با شك نگاه كنيد.
اين بار اول لجستيك خود را بايد آماده كنيم. با دست خالي به هيچ خيابان و ميداني در هيچ كجاي ايران نمي رويم. اول تمام سيستم هاي كنترلي( دوربين هاي كنترلي، در همه جا بايد كور شوند. دوم تمام چراغ هاي رانندگي بايد از كار بيفتند. سوم همه مراكز مخابراتي و ماموران مربوط به اينترنت در هر شهر و منطقه بايد شناسايي شوند. ماموران كنترل اينترنت را بايد در اختيار خود بگيريم. اجازه ندهيم كه سرعت اينترنت را اين بار كم كنند. ) نيروهاي شناسايي و ضربت حكومت را اول از كار بياندازيم. سيستم انرژي و سوخت رساني حكومت را بايد از كار بياندازيم و خود را سازماندهي كنيم.
دوم مسلح ميشويم. سوم مراكز اطلاعاتي و نظامي و مخابراتي رژيم اشغالگر را بايد متلاشي كنيم. چهارم ساختمان هاي مهم راديوتلويزيون و فرمانداري و استانداري ها را با روش هاي پارتيساني و با كمترين هزينه بايد تسخير و از آن خود كنيم. ٥-
كنترل محله هاي زندگي و محل كار را در سراسر كشور بايد در اختيار خود بگيريم. زير زمين مساجد و مراكز بسيج و كلانتري ها را بطور غافلگيرانه و پارتيساني بايد تسخير كنيم. هيچ ايراني با دست خالي در مقابل اشغالگران نبايد به ميدان برود. كشتار جوانان خود را در ٤١ سال گذشته در نظر داشته باشيد. بخصوص در دي ماه ٩٦ و آبان ٩٨ ما پيروز ميشديم ، اگر زودتر مسلح ميشديم و همه حداقل چند بطوي كوكتل مولوتف در كوله پشتي ها و كيف هاي دستي زنانه و مردانه خود داشتيم. با قدرت مسلح خود و تعدا د٨٠ ميليون نفري خود ، اين دويست هزار اشغالگر دزد، جنايتكار، ايران و ناموس فروش را بايد به زير بكشيم، تا پاي اطلاعات چين و امنيتي هاي چيني را بدرون كشور باز نكرده اند. روزانه ٥٠٠ ايراني را با ملاكرونا ٣٠٠ ايراني را درتصادفات و با انواع بيماري هايي كه درست كرده اند مي كشند. بدون هيچ رحمي بايد تسليم و از قدرت بركنارشان كنيم. هركدام به روي مردم اسلحه كشيد مطابق حق دفاع متقابل و دفاع از حقوق انساني خود، حق داريم به همان صورت با او بر خورد كنيم. اين نبرد آخرين ماست! بدون پيكار آزاديبخش در مقابل رژيم اشغالگر اسلامي، با ورود چيني ها چيزي از ايران باقي نخواهد ماند.
#سرفرماندهي_ستمديدگان_دادخواه #منصوراسانلو كارگرسنديكاليست ٢٢ تير٢٥٥٨ خورشيدي

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: