پیشنهاد شرم آور صیغه موقت با مردان متمول بند مالی به زندانی سیاسی محبوبه رضایی از طرف مسئولان زندان علی خامنه ای “

محبوبه رضایی، زندانی سیاسی در زندان بوشهر در یادداشتی تائید کرده که “تحت شکنجه‌ است”. این زندانی سیاسی شهادت داده است از طرف مسئولان زندان “پیشنهاد صیغه موقت با مردان متمول بند مالی زندان” دریافت کرده است.

محبوبه رضایی، زندانی سیاسی محبوس در زندان بوشهر که دوران حبس دو سال و شش ماهه خود را می‌گذراند، طی یادداشتی کوتاه

خطاب به ملت ایران بر صحت نوشته‌ی اخیر سپیده قلیان درباره زندان بوشهر، شهادت داده است .
« سلام به مردم ایران!
این نامه شهادتنامه من، محبوبه رضایی زندانی بند نسوان زندان مرکزی بوشهر است!
من شهادت می‌دهم که بخاطر عشق به ایران، وطنم، فرهنگ و تمدنم ،به اتهام مضحک “وطن‌فروشی” در شکنجه‌گاه آخرالزمانیِ زندان مرکزی بوشهر تحت شکنجه‌ام.
من شهادت می‌دهم به دلیل مشکلات مالی از طرف مسئولین اندرزگاه زندان مرکزی بوشهر پیشنهاد صیغه موقت با مردان متمول بند مالی زندان را دریافت کردم.
من شهادت می‌دهم خواهر عزیزتر از جانم، سپیده قلیان را در جلو چشمانمان تهدید به قتل و تجاوز می‌کردند و هرگاه که واکنشی نشان می‌دادیم ما هم تهدید می‌شدیم.
شهادت می‌دهم حضور رئیس کل زندان‌ها در کارگاه قنادی زندان بوشهر، که با خون جگر زندانیان برپا شده بود، سناریویی از پیش نوشته شده برای اخذ اعترافات اجباری از سپیده بود!
شهادت می‌دهم بارها تمام موارد ارعاب، شکنجه، تهدید، تعرض و تجاوز به مسئولین اطلاع داده شد و آنها ضمن تایید “وضعیت اسفناک زندان مرکزی بوشهر” و قول پیگیری، هرگز پیگیری نکردند!
من شهادت می‌دهم، آنچنان که همیار و همرزمم نوید افکاری شهادت داد، اینجا انسانهای بیگناهی که با تمام توانشان در حال تلاش و جنگیدنند در معرض نابودی هستند.»

#شکنجه
#اعتراف_اجباری
#درهای_زندان_شکسته_باد

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: