همرمان با اعتصاب سراسری رانندگان،مزد بگیران ،کامیونداران و دانشجویان ایران ! photo_2018-10-22_20-24-37
حکومت میخواهد طعم شیرین پیروزی های اعتصابات و اعتراضات مردمی را به کام مردم تلخ کند. همزمانی قتل دکتر هکی با گسترش سازماندهی و اعتصابات مزدبگیران و ستمدیدگان ایران، نشان میدهد که حکومت از کجا ضربه پذیر و افتادنی است. از جایی که دکتر هکی پای آن ایستاد. انحاد بین دانشگاهیان و مزدبگیران در امر مشترک تقویت تشکیل و گسترش سندیکاهای آزاد ومستقل ! سی مهر که اعتصابات رانندگان وکامیونداران به دعوت سندیکای رانندگان وکامیونداران غرب کشور در حال گسترش است، حکومتیان این ضربه را به سازماندهندگان افکار عمومی وارد میکند، اما هزار ضربه اعتصابی و اعتراضی پاسخی است که حکومت جنایتکار، غارتگر وغیرقانونی دریافت خواهد کرد. خون دکتر هکی بر زمین نخواهد ماند.
جنبش اعتراضی و برانداز مردم ایران خواهان دستگیری و محاکمه علنی دست اندرکاران این قتل فجیع سیاسی هستند.
تلاش های فرشید هکی بی ثمر نخواهد ماند، این آخرین مطلبی بود که توانست برایم بفرستد.

بیانیه ای در بزرگداشت روز جهانی کارگر و محکومیت نقض حقوق بنیادین کار در ایران : روز جهانی کارگر نماد مبارزات عدالت خواهانه و حق طلبانه ی طبقه ی کارگر و مزدبگیران و زحمتکشان جامعه در برابر فرادستان است . عدم وجود آزادی های سندیکایی و تشکل های کارگری ، دستمزد ناعادلانه و ناکافی برای امرار معاش متناسب با کرامت انسانی و نقض حقوق بنیادین کار در ساختار اقتصاد سیاسی فاسد و رانتی و غارتی جامعه ایران ، خلاصه ای از توصیف وضعیت طبقه ی کارگر و زحمتکشان جامعه ایران است . بامید تحقق عدالت و آزادی زحمتکشان از رنج ، فقر ، بهره کشی و غارتگری . یازده اردیبهشت نود و هفت خورشیدی .
#پیشتازان_عدالت #فرشید_هکی @Pishtazanedalat برای هم افزایی در عدالت ، آزادی و انسانیت به کانال پیشتازان عدالت بپیوندید.

به دانشگاهیان ، سازماندهگان اجتماعی، سندیکالیستها ، یاران حزب پیشتازان عدالت وخانواده او صمیمانه همدردی خود را بیان میکنم.
منصور اسانلو کارگر سندیکالیست ، دبیر تشکیلات جنبش همبستگی ستم دیدگان دادخواه ،
۳۰ مهر ۱۳۹۷

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: