چرا می گوییم؛ جمهوری اعدامی !بیانیه جبهه اهل سنت ایران در محکومیت اعدام های اخیر بلوچستان

خبر

جمهوری ولایت فقیه در طول عمر پر از ستم خود، همیشه بعنوان دشمن درجه اول با اهل سنت ایران رفتار نموده است. این دید ضد اسلامی و ضد بشری سبب شده است که رژیم حاکم بر تهران هویت دینی و ملیتی این اقلیت بالای ۳۰ درصدی کشور را نشانه بگیرد.

برای تحقق سیاست فوق که نمونه عریان تروریسم دولتی در قبال شهروندان اهل سنت است، نظام سیستماتیک به میلیتاریزه کردن کم و بیش مناطق اهل سنت، محروم نگه داشتن همه جانبه این قشر در ابعاد مختلف سیاسی، دینی، اقتصادی و علمی دست زده است.

در همین راستا نظام ضد آزادی آخوندیسم، با اتخاذ سیاست حداکثری رعب و وحشت که شامل زندان، شکنجه، اعدام و ترور نیز می‌شود، سعی نموده است که با حذف فعالان حق خواه جامعه اهل سنت ایران راه را برای سیاست ذوب دینی و ملیتی هموار نماید.

جبهه اهل سنت ایران، ضمن محکوم کردن اعدامهای اخیر بلوچستان که ادامه این سیاست ضد انسانی رژیم است، از تهران می‌خواهد که به فاشیسم مذهبی و قومی پایان دهد و بداند که پایان سیستم‌های ستم گستر رسوایی دنیوی و اخروی خواهد بود.

جبهه اهل سنت ایران، نهادینه شدن یک سیستم دمکراتیک فدرال را برای رفع تبعیضات وارده بر پیکره اهل سنت ایران و خروج از معضلات کنونی کشور تجوز و پیشنهاد میکند.

جبهه اهل سنت ایران

۷ دی ۱۳۹۹

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: