چه سیستمی ایران را نجات میدهد؟ در پاسخ به یک هم میهن:

مقالات ونوشته ها

#منصوراسانلوکارگرسندیکالیست

من برای برپایی یک سیستم دموکراتیک متکی بر اجرای بی کم و کاست اعلامیه جهانی حقوق بشر و آزادی های فردی سیاسی و اجتماعی، تشکیلاتی آزادی سندیکاها، حزبی ، سازمانی و شبکه ای، همه مردم ایران تلاش میکنم، برای براندازی رژیم اشغالگر اسلامی اول باید سازماندهی مخفی و علنی و تلفیقی از این دو را یاد بگیم ، مثل سندیکاهای واحد و نیشکر و نقاشان وسا ختمانی ، رانندگان جاده ای، کارکنان بخش نفت گاز پتروشیمی، برق و مخابرات و خدماتی و شهرداری و راه آهن و پرستاران و بخش درمان فرهنگ آموزش، بازنشستگان هنرمندان و … و با حضورنمایندگان دلاور و آگاه این سندیکاها کانون ها و شورا ها و انجمن های سهر و ده و پارلمان های محلی شهری استانی و منطقه ای ، مثل همه کشور های پیشرفته تر می توانیم کار ازادی و دموکراسی در ایران را سامان دهیم. وقتی کف جامعه سازمان یافته و توسط مردم تشکیلاتی باشد دیگر تفاوتی نمی کند شکل حکومت چه باشد؟ چون همه قدرت مثل اروپاامریکا استرالیا زلاند نو کانادا برخی از کشورهای افریقایی و امریکای جنوبی ، و اسیایی بطور نسبی در دست مردم و کف جامعه است. پس ان بالاهرکس را خود مردم با تکیه بر قانون اساسی دموکراتیک و لاییک وسکولار ی که توسط نمایندگان منتخب خود خواهند نوشت و اجرا خواهندکرد، کنترل خواهند کرد و کوچکترین خلافی کند مثل مهستان های هخامنشی و پارتیان و سیصد سال آغازین ساسانیان ایران فورا باز خواست و برکنارش میکنند. برای درک این دموکراسی توده ای ایرانی حتمن هر روز و شب چند ساعت شاهنامه فردوسی و کورش نامه گزنفون را بخوانید. که قانون اساسی آمریکا را توماس جفرسون با تکیه به این شیوه کشور داری اولین امپراتوری تاریخ جهان(ایالات متحده ایران ) و با استفاده از منابع ایرانی (شاهنامه ) فردوسی و یونانی(کورش نامه ) گزنفون و نگاهی به یادداشتهای هرودت ، هومر، مانی، تاریخ زندگی و زمان مزدک ، نوشت.
به همین دلیل آمریکا اولین جمهوری ماندگار تاریخ معاصر بشریت است. چون عمیقا دموکراتیک است. اصل اول قانون اساسی اش آزادی بیان و دیگر آزادی هاست. در سال ١٧٧۶ زایشی آمریکایی ها به این دستاوردها دست یافتند. در حالیکه اعلامیه جهانی خقوق بشر در سال ١٩۴٨ در سازمان ملل متحد طرح و تصویب شد.
و در ١٩۶٢ زایشی فصل خقوق دموکراتیک هم به اعلامیه آزادی های بشری اضافه شد. و به تصویب مجمع عمومی سازمان مال متحد رسید.
به همین دلیل امریکا اولین کشور دنیاست .
ایران هم از همین مسیر که برود با انباشته های تاریخی و محیط زیستی (زیستبومی ) که دارد ، کمتر از یک سال روی race – & rate – مسابقه بهترین کشور های جهان خواهد بود!
#منصوراسانلوکارگرسندیکالیست
٢۴تیرماه ٢۵۵٨ کورشی
#جنبش_ستمدیدگان _دادخواه_ایران

@mansoor1999

https://t.me/khabargar

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
آرش جوهری فعال کارگری به ۱۶ سال زندان تعزیری محکوم شد

▪️ آرش جوهری، فعال کارگری توسط بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ۱۶ سال حبس تعزیری محکوم شد. جوهری که در تاریخ ۱۵ مهرماه امسال توسط ماموران اطلاعات سپاه در تهران بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد، هم اکنون در بند عمومی …

خبر
اتحادی به نام سامانه همبستگی ملی ایرانیان برای سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی

گفتگوی رضا اسماعیلی با منصور اسانلو، حسام وثوقی و فاضل موسوی  

خبر
این یارو خامنه ای وقیح دقیقا داره به کدوم حکومت اشاره میکنه؟!؟؟!🧐🧐🤔

دیگه مخزن بیشرفی و وقاحت و دریدگی رو دارن میترکونند. همه اینها که میگه رفتار های خودشه. خودش بهترین واکسن های امریکایی را می زنه و برای مردم ممنوع میکنه! این دیگه چه هیولایی ایه؟؟؟!!! #غذا_نیست_ترس_نیست #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی    

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: