ژنرال جک کین: رژیم ایران توافق اتمی را نقض کرده و سزاوار چکانده شدن ماشه است

گزارش

ژنرال جک کین ۲شهریور ۹۹ به فاکس نیوز گفت: اروپاییها می‌خواهند تحریم تسلیحاتی جمھوری اسلامی منقضی شود. معنای آن این است که این رژیم می‌تواند پیشرفته‌ترین سلاحها را بخرد و بفروشد. این در حالی است که جمھوری اسلامی کشور شماره یک حامی تروریسم درجهان و از جمله در اروپا است.

این میراث سیاست مماشات دولت اوباما است که سال‌ها همراه با اروپا آنرا دنبال کردند و متأسفانه اروپاییها کماکان درگیر آن هستند. آنها برجام را تنفس مصنوعی می‌دهند مبادا جمھوری اسلامی ناراحت شود.

من از اقدام ماشه حمایت می‌کنم چرا که جمھوری اسلامی ۴۰سال است تلاش کرده خودش را در خاورمیانه اعمال کند و نیروهای نیابتی‌اش در سوریه و عراق جنگها را هدایت می‌کنند در لبنان و یمن هم درگیرند

واقعیت این است که جمھوری اسلامی توافق اتمی را نقض کرده و شایسته چکانده شدن ماشه است. این همان زمان توسط خود دولت اوباما هم تأیید شده است.

این توافق در قطعنامه۲۲۳۱ شورای امنیت هم قید شده که مستقل از برجام است و این زمینه حقوقی است که آمریکا روی آن ایستاده و فکر می‌کنم موفق شود.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
تجمع اعتراضی کارگران بخش خدمات شرکت پتروشیمی اروند برای انعقاد قرارداد حجمی

  در ادامه روند تجمعات اعتراضی کارگران، امروز چهارشنبه ۹مهر ، کارگران بخش خدمات شرکت پتروشیمی اروند در اعتراض به محرومیت از امنیت شغلی و اقدام پیمانکار جدید برای انعقاد قرارداد‌ حجمی با این کارگران منظور از قرارداد حجمی بدون در نظر گرفتن تعداد کارگر است. مثلا جایی نیاز به …

گزارش
احتمال اجرای اعدام یک زندانی سیاسی

بنابر گزارش فعالان اهوازی، با تماس به خانواده #علی_خسرجی اطلاع داده‌ شده که در تاریخ ۱۳/۰۷ قادر به آخرین ملاقات با این محکوم به اعدام خواهند بود. پس از یک هفته از انتقال چهار زندانی سیاسی عرب به مکانی نامعلوم، این‌ اولین خبر در مورد وضعیت این زندانی است.

گزارش
امیر کویت درگذشت

  ▪️دولت کویت درگذشت شیخ “صباح الاحمد الجابر الصباح” امیر این کشور را رسما اعلام کرد. ▪️او به دلیل بیماری برای درمان به امریکا رفته بود

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: