کارگران شهرداری بروجرد درچهارمین روز اعتصاب وتجمعات اعتراضیشان سفره خالی جلوی ساختمان مرکزی شهرداری پهن کردند

خبر

صبح روز سه شنبه دهم بهمن ماه، کارگران شهرداری بروجرد درچهارمین روزاعتصابشان دراعتراض به عدم پرداخت ۸ماه حقوق، سفره خالی جلوی ساختمان مرکزی شهرداری پهن کردند.

اعتصاب این کارگران باعث تلنبار شدن زباله ها درسطح شهر بروجرد شده است.

به گزارش یک منبع خبری محلی،یکی از کارگران شهرداری بروجرد که نخواست نامی از او برده شود گفت: تنها راه درآمد خانواده ما کار در شهرداری است اما ۸ ماه حقوق معوقه سبب شده تا از دوست و فامیل پول قرض کنیم تا بتوانیم زندگی خود را اداره کنیم.

وی اضافه کرد: سه فرزند دارم و حالا که کمتر از ۵۰ روز تا عید نوروز باقی مانده بهتر است شهرداری فکری برای معوقات کند تا ما باز هم شرمنده خانواده نشویم.

این کارگر شهرداری تصریح کرد: مسئولان مربوطه بهتر است برای این معوقات برنامه ریزی کنند.

یکی دیگر از کارگران شهرداری گفت: کاش مسئولین خود را جای ما بگذارند تا بدانند ۸ ماه حقوق معوقه چه مشکلاتی را به دنبال دارد،آنقدر از مغازه محل و افراد فامیل قرض کرده ایم که هر وقت آنها را می بینیم شرمنده می شویم.

وی اضافه کرد: زحمت زیادی بر دوش کارگران زحمت کش شهرداری وجود دارد که انتظار داریم مسئولین مربوطه برای این مشکل فکری کنند.

به گفته وی در این سرمای هوا چهار روز است که در مقابل شهرداری تجمع می کنیم و چند بار هم وارد صحن شورا شده ایم و درخواست کرده ایم که به مشکل ما رسیدگی کنند.
#تجمع_اعتراض

photo_2018-01-31_14-52-34

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد

چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد کاوه کامرانیان 🔸انقلاب‌های رنگین در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی همیشه کابوس خامنه‌ای بوده و مخصوصا فروپاشی اتحاد شوروی او را دچار وحشت کرد. همان زمان گفته می‌شد که لیست بلند بالایی از یلتسین‌های بالقوه …

خبر
🔶 آخرین قمار جمهوری اسلامی با کارت هسته‌ای خود

کیا حمیدی ماجراجویی خارجی یا خودزنی داخلی 🔸دوم ژوئیه بود که سازمان انرژی اتمی ایران از وقوع حادثه‌ای در تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم نطنز در استان اصفهان خبر داد. همچون رویه همیشگی جمهوری اسلامی ابتدا خبر مسکوت گذاشته شد تا رسانه‌های خارجی آن را پوشش دهند و بعد مقامات مربوطه درمورد …

خبر
یورگن هاردت: «نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست»

سخنگوى سیاست خارجی فراکسیون دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی در پارلمان آلمان: نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست؛ مرگ نوید افکاری باید در سیاست ما در ایران تأثیر بگذارد. 🔸بوندستاگ آلمان روز جمعه در مورد اعدام نوید افکاری کشتی گیر ایرانی و سیاست این کشور در مورد …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: