کدام آبان؟ هشتک رسوايی نظامى شده است كه صدها هزار بار ريتويت شده است! كدام جنايت؟

بعد از تماس با خواهر یکی از جانباختگان اعتراضات آبان‌ماه از طرف دفتر رهبر خود خوانده نظام، مشخص شد در دفتر ثبت تاریخ بیت رهبری، حوادث خونین اعتراضات آبان ۹۸ درج نشده است!

🔸سخنگوى دفتر در پاسخ به شکایت خواهر يكى از “جان باختگان” آبان، پرسیده است کدام آبان؟

🔸حوادث آبان خونین ۹۸، چون بسیاری از حوادث خون‌بار ایران ما دو روایت دارند، روایتی که در سینه مردم خواهد ماند و روایتی که حاکمیت براى خود مى‌سازد تا به تاريخ دروغ بگويد، و از هم اکنون گویا است، کدام روایت در تاریخ به یادگار خواهد ماند. تاريخ واقعى را ملت‌ها مى‌سازند نه حكومت‌ها.

🔸چرا برخى از حوادث در حافظه تاريخى يک ملت حک مى‌شود و از ياد نمى‌رود؟ جمله مغول‌ها را همه مى‌شناسند بدون اينكه حتى داستان آن را بدانند. كودتاى ٢٨ مرداد، فارغ از بعد سياسى آن، در قسمتی از نهان ملت ايران جا خوش كرده است. براى مردم شيلى هم كودتاى پينوشه و كشتى آلنده يک جراحت بزرگ ملى شد كه با محاكمه عامل كودتا و خلع او از قدرت التيام يافت.

🔸آنچه بتواند ملتى را متاثر كند در حافظه تاريخى آنها مى‌ماند. در آبان ٩٨‌، به غرور و شعور يک ملت توهين شد. ملت ايران يادشان نخواهد رفت كه سربازان ولايت فقيه با آنان چه كردند! آنان دريافتند كه جان و مال و سرنوشت آنها براى اين حكام پشيزى ارزش ندارد.

🔸آبان ٩٨ آيينه‌اى شد تا مردم در آن چهره واقعى نظامى را ببينند كه بيش از چهل سال است همه جنایت‌هاى خود را انكار مى‌كند و نيازى به پاسخگويی به ملت نمى‌بيند. حاكميتى كه تاريخ واقعى خود را انكار كرده است تا چهره جنايتكار خود را بزک كند.

🔸كدام اعدام؟ كدام دشت خاوران؟ كدام قتل زنجيره ای؟ كدام ترور خارج كشور؟ كدام جنايت در كهريزک؟ كدام ندا؟ كدام اسيد پاشى؟ كدام دى‌ماه ؟ كدام آبان؟ سئوالات بی‌‌شمارى هستند كه در ذهن همه شهروندان ايرانى قد علم كرده‌اند.

🔸ملت ايران٬ آقاى خامنه‌اى و تمام دستگاه جنايتكار او را بر صندلى اتهام نشانده‌اند و بلاخره محاكمه خواهند كرد. محكوميت اين نظام، اعاده حيثيت از ملت ايران خواهد بود و پايان يک تحقير تاريخى.

🔸 (https://t.me/goitc/271)كدام آبان، هشتک رسوايی نظامى شده است كه صدها هزار بار ريتويت شده است! نظامى كه تشت رسواييش بر سر هر كوى و برزن به صدا در امده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: