کشور را با سر به سوی جنگ می برند. مردم به هوش باشید.

پیام پژوهشگر و مترجم قرآن کریم، دکتر سید محمد مهدی جعفری خطاب به فرهیختگان کشور: 👇
بسم الله الرحمن الرحیم

🖌🖌 روشنفكران بهوش !!

زمينه سازي جنگي مهيب در حال انجام است، جنك اعراب و ايران ( اينبار ايران را مي خواهند جايگزين اسرائيل كنند).
شبكه هاي اجتماعي بستر ايجاد تنفر ما از اعراب و به خصوص عربستان شده و هر روز نقل قولي دروغين و يا مجعول و يا حتي درست و مستند ، از شاهزاده‌اي و يا مقامي سعودي ، خشم ملت مارا از عرب ها بيشتر مي كند ، و از ان طرف اعراب ،عامل همه مشكلات منطقه و جهان !!! را ايران مي دانند، و لابي هاي قدرتمند پشت صحنه ، اعراب و اهل تسنن را بر عليه ايرانيان و شيعه تحريك مي كنند.
قبل از تهاجم صدام به ايران ، چنين نفرتي بين دو ملت انداختند و صدام با اخراج ايرانياني كه چندين سال و حتي نسل در عراق زندگي مي كردند را به تنفري عميق از او كشاندند وتجاوز صدام به ايران تحقق يافت.
هم اكنون روسيه با زيركي ، دم از برتري نظامي ايران در جنگ با عربستان مي زند ، و نظاميان دلاور ما را تشجيع و ترغيب به اين زورازمايي مي نمايد به همان طرزي كه شوروي دم از برتري عراق برعليه ايران ميزد!!!….

بهوش باشيم !!
برندگان اين جنگ، روسيه. امريكا. اسرائيل و بازندگان ان مردم ايران و عربستان و ساير مردم عرب منطقه هستند ، تجزيه بلافاصله خوزستان ، منزوي شدن هرچه بيشتر ايران در بين اعراب، جنگ بي پايان نژادي و مذهبي ، ويران شدن زيرساخت هاي ما و بازگشت ما به ٥٠ سال قبل نتيجه اين جنگ خواهد بود….
داستان خليج عربي و امضاء جمع كردن براي گوگل كه از چند سال پيش و هر سال دو بار تكرار مي شود ، نه كار گوگل است و نه كار سايت هايي كه مي خواهند رنكينگ انها بالا بيايد،
بلكه رد پاي MI6 و موساد و سيا را بايد در اين قبيل كارها جستجو كرد.
روشنفكران بايد در حد بضاعت خود مردم را از اين توطئه اگاه كنند، و تنفر از اعراب و وهابيون و شايعات دروغ و يا حتي راستي كه غرور ملي مردم را خدشه دار مي كند را از اذهان پاك كنند،
دولتمردان هم بايد اب روي اين اتش خانمانسوز بريزند و هر چه زودتر ، روش كم هزينه ديپلماتيك را براي دوستي با اعراب در پيش بگيرند و تريبون ها را به دست افراد تندرو ندهند.
ايران ، در شرايط رشد و ثبات اقتصادي قرار گرفته ، و اگر اين ثبات با جنگي هر چند كوتاه به هم بخورد ، ديگر بازگرداندن ان به شرايط فعلي به اين سادگي ها ميسر نخواهد بود. 💥

شایسته است کمی بیاندیشیم…..

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.