کمک کنید این جوان اعدام نشود! یک جوان ۲۷ ساله محکوم به اعدام که در زندان سنندج زندانی است ممکن است تا سه چها روز دیگر اعدام شود.

یک جوان ۲۷ ساله محکوم به اعدام که در زندان سنندج زندانی است ممکن است تا سه چها روز دیگر اعدام شود. نام او رزگار زندی است و کابوس مرگ در سلول زندان دارد تمام وجودش را می خورد. متهم است که در یک نزاع خانوادگی فردی را به قتل رسانده است افسوس و صد افسوس برای جانی که گرفته شد. غم و ناراحتی از دست دادن فرزند که در واقع پدر و همسر نیز بود غیر قابل وصف است و از همین رو همه ما با خانواده و بستگان خانواده مقتول صمیمانه ابراز همدردی کرده و می کنیم. اما چرا باید جوان دیگری بدلیل غفلت جوانی به چوبه دار “قصاص” سپرده شود؟ این همان سئوالی است که خانواده رزگار زندی از خانواده مقتول پرسیده است و از آنها خواسته اند که از “قصاص” بگذرند

قانون “قصاص” چیزی جز توحش اسلامی نیست. تاکنون هیچ عدالتی با قتل و خونریزی برقرار نشده است چگونه می شود جان کسی را گرفت و به حیات دیگری با نقشه قبلی پایان داد و نام آن را عدالت نامید؟ جمهوری اسلامی با بکارگیری قوانین شریعه سعی می کند خانواده مقتول را در آدمکشی و یا قطع دست و پا و شکنجه انسان سهیم کند اینجاست که که ما می توانیم انتخاب کنیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: