کنایه علی فدوی از مزدوران و جانشین فرمانده سپاه به دولت فرانسه : ما۴۸ ساعته اعتراضات را جمع کردیمولی شما یک سال است نتوانسته اید هیچ غلطی بکنید ….

چند صد نفر رادر ۴۸ ساعت بکشیداعتراض جمع میشود ….الگوی پیشرفترژیم جنایتکار و ضحاک خامنه ای

باختید سردار جنایتکار !

▪️سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه می‌گوید: «در روز اول [اعتراضات] ۲۸ استان و ۱۰۰ محله و شهر درگیر این موضوع بودند…در برخی مواقع این اغتشاشات انسان را یاد کربلای۴ می‌انداخت/ما ۴۸ساعت جنگیدیم».

زمستانِ ۳۳سال پیش وقتی مردم پاره‌های تن‌شان را بدرقه کردند تا در کربلای۴ و در غربت و مظلومیت به خاک بیفتند چه کسی باور می‌کرد روزی جانشین فرمانده سپاه⁩ بگوید «در ۲۸ استان و ۱۰۰شهر مثل کربلای۴ جنگیدیم»؟ جنگ را باختید سردار! این بار نه به دشمن که به مردم؛ مردمی که تا وقتی بچه‌های‌شان را به قربانگاه می‌فرستادند «ملت شهیدپرور» بودند اما وقتی از ظلم‌تان به تنگ آمدند «فتنه‌گر و اغتشاشگرو اشرار» شدند.

مصیبتِ قربانیان این روزها را نباید تنها به خانواده‌های‌شان تسلیت گفت. باید به خانواده‌های شهدای کربلای۴ هم تسلیت گفت که بچه‌های‌شان را دوباره قربانی کردند. در امانتی که شهدا ی جنگ  به شما سپرده بودند خیانت کردید سردار!

نیروی انتظامی و سردار و ارتشی که خدمت گزار  مردم نیست و به روی مردمی بی پناه اتش و گلوله میکشد دشمن است …نه هموطن ….

وجه مشترک ۸۸ و ۹۸ این است که هر ۲بار گمان کردید این «یک دوره» است که سرکوبش می‌کنید و می‌گذرد، هیچوقت نگذشت! چون «یک دوره» نیست که بگذرد، «یک دوران» است که تازه آغاز می‌شود. حکومت، همان تباهی که بود می‌ماند، اما آدم‌های این دوره دیگر بر آن تبار که بودند نمی‌مانند و بن‌بست، آرایش اجتماعی-سیاسی دیگری به وجود می‌آورد. دوران تازه‌ای آغاز شده است.

 

🔴 سردار پاسدارفدوی امروز گفته بود، اغتشاش‌گران با استفاده از کلت‌های خفیف به شکم بسیاری از مردم از فاصله یک متری یا نیم متری شلیک کرده و مردم را کشتند!!!

👈در این فیلم مشاهده می کنید که وحوش علی خامنه ای چگونه از فاصله یک متری به جوانان میهن شلیک می کنند و سپس جوان مصدوم را با تبر میکشند!!

👈 سرداران سپاه به خوبی دریافته اند که ایران وارد فاز انقلاب شده است و این وحشت و هراس و فرار رو به جلوی آنها است.
#اتحاد_مبارزه_پیروزی
#نه_به_جمهوری_اسلامی
#آري_به_حكومت_دموكراتيك
#جنبش_همبستگی_ستمدیدگان_دادخواه_ایران

#علی_فدوی جانشین فرمانده سپاه ادعا کرد:
“در جریان اخیر، خیلی از مردم در حالی‌که از فاصله یک متری، و یک‌ و نیم متری از پشت به آنها شلیک شده، کشته شده‌اند و این یعنی گلوله از میان خودشان شلیک شده است. اشرار با کُلت‌های خفیف خود از پشت مردم را می‌کشتند و این قطعا برای مردم تشریح خواهد شد.”

این هم یک نمونه عینی و سازمانی که مامور حکومت از فاصله بسیار نزدیک تیراندازی می‌کند.
این اتفاق اگر در هرجای دیگر اتفاق میفتاد دنیا را تکان میداد!
در این فیلم میبینید که مامورین امنیتی در روز روشن در خیابان #گرگان چگونه با میله آهنی به جان یک شهروند معترض می‌افتند و در آخر با کلت کمری گلوله بارانش میكنند

photo_2امنه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: