لطفا برای پشتیبانی و تقویت نیروی مقاومت در برابر استبداد دینی، این بیانیه را پخش کنید.
با مهر

فراخوان صدای موج سبز جهت برگزار همایش اعتراضی در مقابل بی بی سی.
9/07/2017

تاریخ هرگز رنجی را که در طی حکومت پر از ظلم و ستم روحانیون واپسگر و قدرت طلب به ایران و ایرانی روا شده است را از یاد نخواهد برد. سالهایی تاریک و پر درد که جان هزاران هزار انسان را از آنها گرفت و آنانی را که از مرگ جان بدر بردند یا به زندانها فرستاد ، یا چنان درگیر با مشکلات ساخته شده توسط حکومت کرده که آنان را در حسرت یک زندگی “ساده و عادی” زمین گیر کرده است.
از آغاز حکومت دیکتاتور و مستبد فقاهتی در ایران، مبارزات مردان و زنان آزادیخواه شدت بیشتری بخود گرفته و بی شک میتوان واقعه ۱۸ تیر را بعنوان نقطه عطفی در تاریخ معاصر سیاسی نام برد. کشتار و سرکوب دانشجویان در زمان دولت اصلاحات و عدم تحقق وعده هایش و پیگیری مطالبات دانشجویان و محاکمه آمران و عاملان حمله به کوی دانشگاه، پایان پروژه اصلاحات را رقم زد. اما براستی چه کسی باید پاسخگوی سرکوب و قتل دانشجویان کشته شده باشد؟ چه کسی میتواند به سوالات مادر سعید زینالی، دانشجوی مفقود شده سرکوب ٧٨ کوی دانشگاه، پس از سالها بی خبری پاسخگو باشد؟
سالها میگذرد و استمرار طلبان نظام به همراه دیگر تشنگان قدرت و منفعت طلبان شخصی در کشور، که تابع امر رهبر و مروجان اصل ولایت مطلق فقیه هستند، در جدالی ساختگی به همراه بیت رهبری و سپاه به نابودی کشور و ملت دست در دست هم داده اند. آنچه مسلم است عدم توجه آنها به حق حاکمیت مردم و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی مردم ایران نشان دهنده ناتوانی و بی توجهی آنها به حقوق ملت و پیشرفت کشور است. مردمی که هستی خویش را در تلاطم میبینند و هر روز تاوان سیاستهای غلط و ناکارآمد رژیم را میدهند، بخوبی از شرایط موجود کشور با خبرند.
رژیمی که با ایجاد جو امنیتی، بحرانهای داخلی و منطقه ای و دشمن سازی راههای ترقی و بهبود شرایط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را بر مردم کشور بسته و هر روز شرایط زندگی را بر آنها تنگ تر و راه نفس آزاد کشیدن مردم را سخت تر میسازد.
رژیم با در اختیار داشتن رسانه های عمومی و مسدود کردن شبکه های اطلاع رسانی مستقل به دروغ پراکنی و شایعه پردازی و خرافه سازی مشغول است و کم نیستند رسانه های بیگانه که در این راه با رژیم همراهند و از آن دسته میتوان به بی بی سی فارسی اشاره کرد. همواره آنان در مصاحبه ها و در گفتگوها بی پروا از افرادی که مورد حمایت رژیم هستند و آشکارا از رژیم و بقای آن دفاع میکنند بهره میجویند و در زیر چتر “بی طرفی” از جناحی “خاص” به عنوان “اپوزیسیون” حمایت میکند تا، بنوعی وجود سایر نیروهای ملی دموکرات در زیر سایه انها قرار بگیرد.
اکنون بیش از هر زمان دیگری کشور در معرض خطر قرار دارد. از یک سو، روسیه و چین اقتصاد کشور را در دست گرفته و با بر پایی پایگاه های نظامی و یا استفاده ازادانه از پایگاه های نظامی و بنادر ایران بستر مناسبی جهت بهره برداری خود ایجاد کردند. خامنه ای، از سوی دیگر، با دستور “آتش به اخیتار” آخرین حربه را برای ماندگاری نظام و حکومتش داده، تا هیچ مخالفی، چه خودی و غیر خودی، جرات و توان ایستادگی در برابر خط فکری و جانشینش باقی نگذارد. بر ما است تا با تمام توان در مقابل ان بایستیم ونگذاریم که این حربه به تحقق بپیوندد.
صدای موج سبز با گرامیداشت سالروز ١٨ تیر و به یاد آوردن تمامی قربانیان راه آزادی بخصوص دانشجویان عزیز, این روز را پایان تفکر پروژه اصلاح نظام و حرکت در چارچوب “قانون اساسی” اعلام کرده و‌ خواهان برقراری حکومت مردمی بر پایه عدالت, آزادی و دموکراسی در کشور است. ما همراه با آزادیخواهان و انسان دوستان وطنمان, خواهان جدایی دین از نهاد حکومت، رد اصل ولایت فقیه و برقراری دموکراسی و آزادی تمامی زندانیان سیاسی، عقیدتی، روزنامه نگاران، فعالان دانشجویی، کودکان، جنبش زنان و حصر شدگان هستیم.
براي رسیدن به خواسته های بر حقمان و برچیده شدن استبداد از میهن عزیزمان، نیازمند اتحاد در چارچوب اصول دموکراتیک و درک منافع ملی هستیم. دوستان, هموطنان و آزادگان بیاید باهم و همصدا جهت حمایت از آنانی که با حکم اعدام شب را به روز میرسانند, آنانی که با رنجها و شکنجه ها در زندانهای جمهوری اسلامی همچنان ایستاده اند و برای خودمان، که سرمایه هاي انسانی و ملی مان را اين نظام هر روز به باد فنا میدهند, فریاد ازادی ایران را برآوریم تا حداقل نیروهای آزادیخواه و ملی بدانند که در این راه تنها نیستند.
دیدار ما روز یکشنبه ۲۰۱٧/۰۷/٠٩ ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ روبروي بي بي سي. (Portland Pl, Marylebone, London W1A 1AA. The nearest stations, Oxfor Circus and Regent’s Park)

صدای موج سبز-Green Wave Voice
‏ m : 00447886662057
Telegram:
https://telegram.me/informative

شبكه خبري صداي موج سبز NEWS
با دورد
به شبكه خبررساني صداي موج سبز خوش امديد!
اين شبكه در تلاش خواهد بود كه صداي ازادي خواهان، زندانيان و خانواده هاي دردمند انان را بگوش جهانيان برساند.
به اميد ازادي و ابادي ايران عزيزمان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: